Konuşan Tom Baloncuk Vurmaca

Konuşan Tom Baloncuk Vurmaca

LisansÜcretsiz 0TL
DilTürkçe
Dosya Boyutu47,21 MB
İşletim SistemiWindows 8.1 / 10
Eklenme TarihiEkim 13th, 2017
Hemen indir (47,21 MB)
9926 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(25 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...Loading...

Cep telefonları ile hayatımıza giren Konuşan Tom, önceleri sadece söylediklerimizi daha ince ve daha komik bir sesle tekrarlayan ve bir kaç hareket yapabilen bir kediydi. Ama bu kedi, küçük oyuncular tarafından o kadar çok sevildi ki devam oyunları ve Talking Tom’un arkadaşları olan Angela gibi karakterlerle yeni versiyonları çıkartıldı. Hatta Konuşan Tom artık sadece konuşmak ve çeşitli aksiyonlar yapmak yerine çeşitli oyunların başrolü olmaya başladı bile.

İşte Konuşan Tom Baloncuk Vurmaca oyunu da böyle bir oyun. Oyunda kendiniz ilerleyebileceğiniz gibi arkadaşlarınızın skorlarını görüp onlarla yarışmanız da mümkün. Oyun bu açıdan bakıldığında Candy Crush oyununa çok benziyor. Oyunda Tom’un arkadaşlarının kilidini açarak onlarla da oynayabiliyorsunuz. Oyunun oynanışı alışık olduğumuz balon patlatma oyunu oynanışı olarak karşımıza çıkıyor. Aşağıda bulunan top fırlatıcıdan fırlattığınız toplar aynı renkli toplarla bir araya geldiğinde patlayıp aşağıya düşüyor. Burada topları patlatıp belli bir seviyeye gelmelerini önlemeye çalışıyorsunuz.

Oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabilen bir oyun olmasına rağmen oyun içinde çeşitli özellikleri ve güçlendiricileri para ile satın alabiliyorsunuz. Ama oyun bu satın almaları yapmak için sizi zorlamıyor. Oyunun Türkçe oynanabilmesi ise en büyük artılarından.

Artıları
  • Eğlenceli oynanış
  • Kolay anlaşılabilir
  • Tom ve arkadaşlarıyla oynayabilme
Eksileri
  • Tekrar eden oynanış

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Fishao Fishao Fishao, dünyadan binlerce oyuncu ile aynı anda oynayabileceğiniz balık tutma simülasyon oyunudur. Gerçek dünyadan 10 farklı bölgeyi ve bu bölgede tutabileceğiniz 220’den..
Bubble Shooter Adventures Bubble Shooter Adventures Bubble Shooter Adventures, daha çok küçük yaştaki oyunculara hitap eden, nişan alıp baloncuk patlatma oyunudur. Oyundaki amacınız yukarıda size doğru gelmekte olan..
Candy Crush Saga PC Candy Crush Saga PC Candy Crush Saga akıllı telefonları kasıp kavuran muhteşem puzzle oyunudur. King.com tarafından üretilen ve piyasaya sürülen oyunun bu versiyonunu indirerek artık oyunu..
Feed The Snake Feed The Snake Feed The Snake oyunu bir zamanlar Nokia marka cep telefonlarında oldukça meşhur olan yılan oyununun yenilenmiş versiyonudur. Oyundaki amaç eski oyunla birebir..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :