Lady Popular Fashion Arena ikon

Lady Popular Fashion Arena

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 15 / 5,00
Loading...

Lady Popular Fashion Arena oyunu özellikle kız oyuncuların daha çok beğeneceği bir moda oyunu. Oyunda göz alıcı bir arenada diğer model kızlarla rekabet ederek tarzınız ile fark yaratmaya çalışıyorsunuz.

Eğer siz de moda programları seyredip moda dergilerine göz atmaktan hoşlananlardansanız dergilerde gördüğünüz lüks elbiseler sergileyen güzel modellerden biri olma şansı bu oyun ile size sunuluyor. Bu modellerin makyaj ve imaj seçimini yapan profesyonel stilistlere taş çıkarırım diyorsanız kendinizi denemeniz için güzel bir fırsat. Siz de kendi sanal modelinizin stilisti olarak onun nasıl görüneceğini, saç modelinin ne olacağını, hangi renkte saçlar ve makyaja sahip olacağını ve hatta hangi ülkeden olduğunu bile seçebiliyorsunuz. Amacınız bu sanal modelin stresten uzak ve ilgi çekici bir hayata sahip olması için ona yardımcı olmak.

Kendi moda ikonunuzu oluşturabilmeniz için mücevher takı ve aksesuar satın alabileceğiniz güzellik dükkanları, saç stilinizi değiştirip bakım yaptırabileceğiniz güzellik salonları, çantalar ve elbiseler satın alabileceğiniz alışveriş merkezleri, bankalar ve mobilya mağazaları bulunuyor. Bölümler halinde ilerlediğiniz oyunda bölümleri geçtikçe gardrobunuzda plaj deliliği, yaz renkleri, kış ruh hali ve gösterişli geceler gibi temalara sahip koleksiyonlar da bulabilirsiniz.

Oyunda bölümleri geçebilmek için diğer model kızlarla çıkacağınız düelloları kazanmanız gerekiyor. Düello sırasında kazananı belirlemek için 6 temel özelliğe bakılarak karar veriliyor. Bu özellikler: yaratıcılık, stil, güzellik, sorumluluk, sadakat ve cömertlik. Bu özelliklerinizi artırmak için oyun içinde pratik yapabiliyorsunuz. Bölümlerde size verilen görevleri yerine getirerek para ve özel puanlardan oluşan ödüller kazanabilirsiniz. Kazandığınız özel puanlar temel karakteristiklerinizi geliştirebileceği için bu görevleri tamamlamak da son derece önemli.

Oyunun ilerleyen bölümlerinde bir erkek arkadaşa sahip olabiliyorsunuz. Erkek arkadaşınızın da stilisti olarak onun da en iyi tarza sahip olması sizin göreviniz oluyor. Ayrıca kendi dairenizi istediğiniz gibi dizayn edebilir, arkadaşlarınızla alışverişe çıkabilir, diğer oyuncularla etkileşime geçebilir, partilerinizi dizayn edebilir, arkadaşlarınızı partilerinize davet edebilirsiniz.

En son Oca 17, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Lady Popular Fashion Arena Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7
İşlemci : 1 GHz veya daha hızlı
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı :
Ekran Kartı :
DirectX : DirectX 8.0
Artıları
  • Binlerce giysi ve görünüm seçeneği
  • Çok fazla gezilebilecek dükkan
  • Yapılabilecek çok fazla aktivite
Eksileri
  • Görevler arası bekleme süresi biraz uzun

Lady Popular Fashion Arena Tanıtım Videosu

Lady Popular Fashion Arena oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Lady Popular Fashion Arena YAPILAN YORUMLAR