LEGO Legacy: Heroes Unboxed ikon

LEGO Legacy: Heroes Unboxed

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 15 / 3,75
Loading...

Kendinizi aksiyon, savaşlar, setler ve kahramanlarla dolu canlı bir LEGO evrenine bırakın! En sevdiğiniz mini figürleriniz ve setleriniz, şimdiye kadar bir araya getirilmiş en canlı sıra tabanlı RPG oyunu için kutudan çıkıyor.

Sevdiğiniz LEGO temalarından ikonik kahramanlardan oluşan ekiplerle liderlik tablosunun zirvesine çıkın ve sizi açık denizlerden uzaya götürecek aksiyon dolu RPG kampanyalarına hazırlanın.

STRATEJİK RPG SAVAŞLARI

Hayallerinizin LEGO karışımını yaratın! RPG düşmanlarınızla savaşmak ve onları parçalamak için her kahramanı benzersiz becerileri için kullanın. Kazanan sıra tabanlı bir strateji ile ekibinizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

İKONİK KAHRAMANLARI TOPLA

Hot Dog Adam, Kaptan Kızılsakal, Ninjago’dan Lloyd, Majisto, Willa the Witch, klasik Kızıl Uzay Adamı ve çok daha fazlası gibi tüm dönemlerden ikonik LEGO mini figürlerini birleştir! Harika yetenekler geliştirmek ve düşmanlarınızı alt etmek için kahramanlarınızı güçlendirin!

GERÇEK LEGO SETLERİ OLUŞTURUN

LEGO City, LEGO Castle, LEGO Ninjago, LEGO Pirate ve LEGO Space (çok daha fazlasıyla birlikte!) dahil olmak üzere her LEGO temasından muhteşem setleri yeniden keşfedin. Takımlarınıza savaşta yardımcı olmak için güç eklemek ve sinerjiler oluşturmak için setler oluşturun ve sırlarını çözün.

ÇOK OYUNCULU SIRA TABANLI STRATEJİ RPG

Eşzamansız çok oyunculu savaşlarda diğer RPG oyuncularıyla güçlerinizi birleştirin! Bir loncaya katılın ve kampanyalar ve etkinlikler boyunca savaşmanıza yardımcı olacak kahramanları ödünç alın.

YENİ LEGO MACERALARI

Heyecan, titreme, mizah ve tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkarak tamamen yeni bir RPG LEGO dünyasına adım atın! Mümkün olduğunca çok sayıda LEGO hayranının bu RPG macerasından keyif almasını sağlamak için oyun, platformlar arası olacak şekilde tasarlanmıştır, yani oyuncular kayıt edebilir, oynadıkları cihaz ne olursa olsun arkadaşlarına karşı savaşmaya devam edebilir.

En son Eki 21, 2020 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Sevilen Lego karakterleri
  • Eğlenceli oynanış
Eksileri
  • P2W öğeleri barındırıyor
  • Enerji sistemi sinir edebiliyor

LEGO Legacy: Heroes Unboxed Tanıtım Videosu

LEGO Legacy: Heroes Unboxed oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

LEGO Legacy: Heroes Unboxed YAPILAN YORUMLAR