LEGO Marvel’s Avengers PS3 ikon

LEGO Marvel’s Avengers PS3


LEGO Marvel’s Avengers sinemalarda gişe rekorları kıran süper kahraman filmi Avengers serisinin lego karakterler kullanılarak oluşturulmuş video oyunudur. PlayStation 3 cihazlarına indirip oynayabileceğiniz oyun yine diğer LEGO serisi oyunları gibi hem eğlence, hem aksiyon hem de bolca komedi içeriyor.

Marvel’in en sevilen karakterleri Avengers filmlerinden sonra şimdi de PlayStation joystickleriniz ile yönetebilmeniz için konsollara geliyor. Oyun size hayranı olduğunuz süper kahramanları yönetip kötülüklere karşı ekip olarak savaşma imkanını sunuyor. Hem de bunu eğlenceli lego grafikleri ile yapıyor. Oyun senaryo ve oynanış açısından filmleri izleyenlere oldukça tanıdık gelecek çünkü oyun konusu filmlerin konusu ile birçok yerde örtüşüyor. Filmleri izleyenler oyunda olacakları önceden tahmin edebilirler. Tabi filmde bulunmayan ama LEGO evreninde sıkça kullanılan esprili anlatım oyuna bütünüyle hakim.

Oyunda yönetebileceğiniz karakterlere bir göz atacak olursak: inanılmaz cüssesi ile Yeşil Dev Hulk, muhteşem kalkanı ile Kaptan Amerika, uçmasını sağlayan kalkanı ile Demir Adam, kuvvetli çekici ile Thor. Bu karakterlerin sahip olduğu üstün yetenekleri oyunda kullanmak da gerçekten çok zevkli. Hulk ile oynarken bir yerlere atlayıp zıplayarak yıkım yapmak, düşmanlara güçlü yumruklar savurmak, Iron Man ile oynarken uçarak bazı şeyleri yapmak ve kalkanın gücünü kullanmak, Thor’un çekicinin inanılmaz kuvvetini kullanmak gerçekten muhteşem bir oyun olmasını sağlıyor.

Oyunun donanım özelliklerine baktığımızda Dualshock 3 desteklediğini görüyoruz. Ayrıca 720p çözünürlüğe kadar da oyunu oynamanız mümkün. Oyunu 1 kişilik veya 2 kişilik oynayabilirsiniz.

En son Ara 10, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Komedi yine üst düzeyde
  • Filmlerdeki konu işlenmiş
  • Karakter çeşitliliği
  • Bitirici vuruşlar
Eksileri
  • Araç sayıları azaltılmış
  • Para kazanmak zor

LEGO Marvel’s Avengers PS3 Tanıtım Videosu

LEGO Marvel’s Avengers PS3 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

LEGO Marvel’s Avengers PS3 YAPILAN YORUMLAR