LitePool ikon

LitePool

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

LitePool, standart bilardo oyunlarından biraz farklı olarak oyuncularını karşılıyor. Birçok bilardo oyunu bilgisayara karşı oynanıyor ve genelde 2D olarak karşımıza çıkıyor. Fakat LitePool ise gerek top modellemeleri, gerek masa olarak 3D olarak oynayan kişiye akıcılık ve kalite hissi veren bir oyun. Oyunu diğer bilardo oyunlarından ayıran en büyük özellik ise geniş bir multiplayer yani çok oyunculu sunucu seçeneği olması, bu yüzden online bir şekilde gerçek insanlara karşı oynamayı tercih edenler bu oyunu denemeli.

Oyunda masa üzerinde atış sırası size geldiğinde topa vurduğunuzda topun nereye gideceğine dair bir çizgi size eşlik ediyor. Eğer top ve masa dinamiklerine yeterince alışıp uzmanlaşırsanız menülerden bu çizgiyi kaldırabilirsiniz. Vuruş esnasında masa ekranının alt tarafında bulunan seçenekleri kullanarak topun neresine vurup nasıl falso ile gideceğini ve topa vuruş hızınızı ayarlayabiliyorsunuz. Oyunda isteka seçemiyorsunuz ve bu gücünüzü ve oynanışınızı etkilemiyor. Bizce oyundaki en büyük eksiklerden birisi bu. Çünkü uzmanlaşıp puan kazandıkça ilerleyen oyunlarda size avantaj sağlayacak bir şeyler kazanmak istiyor insan.

Ek olarak oyunda bulunan :
– Pool 8
– Snooker
– Pulas 9
modları ile oyunculara sürekli aynı şekilde devam eden bir oyun yerine farklı oyun modları sunarak oyunun devamlılığını sağlanıyor.

En son Eki 27, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

LitePool Tanıtım Videosu

LitePool oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

LitePool YAPILAN YORUMLAR