Made Man ikon

Made Man

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 12 / 3,00
Loading...

Made Man oyunu SilverBack Studios tarafından 2006 yılında geliştirilen TPS türündeki mafya aksiyon oyunudur.

Oyunda mafyaya kabul edilen ve mafya içinde yükselişine şahit olduğumuz bir İtalyan göçmeni olan Joey karakterini yöneteceksiniz. Mafia serisinin ilk oyununu oynayanlar bu oyunla benzerliğini hemen farkedecektir. Mafia oyununda da bir taksiciyken mafyanın adamlarına yardım edip polisleri atlatarak mafyaya giriyordunuz. Made Man oyununda da kardeşinin Vietnam’da ölümünden sonra oraya gidip Vietnam’da mafya babasının sağ kolu olan Johnny Eggs Biondo’nun hayatını kurtararak mafyaya kabul ediliyorsunuz. Bonanno Ailesi 80’li yıllarda New York şehrinin en büyük mafyalarından birisidir ve artık siz de onun bir parçası olarak hareket edeceksiniz.

Oyun hikayeye paralel bir şekilde ilerlediği için oyunun en başlarında Vietnam ormanlarında savaşacaksınız. Daha sonra Eggs ile New York’a döndüğünüzde 80’lerin New York sokaklarında ve caddelerinde oynayacaksınız. Oyunun hikayesi Joey karakterinin yaşadığı flashbackler ile hatıralarını hatırlaması şeklinde ilerliyor. Hatırladığı hatıraları bir yandan oynuyorsunuz. Bu da bize hemen Battlefield 3 oyununu hatırlatıyor. Orada da sorgulanan bir askerin hatırladığı ve anlattığı olaylarla geçmişe dönüyor ve oynuyorduk.

Oyunun görselleri ve seslendirmeleri ortalamanın üzerinde olsa da senaryo ve görevler açısından Mafia serisi kadar iyi bir oyun olmayı başaramıyor. Bu tarz mafya hayatını konu alan oyunlarla ilgili biriyseniz bu oyundan önce Godfather ve Mafia serisindeki tüm oyunları oynadığınızdan emin olun. Zamanınızı çok daha iyi bir şekilde değerlendirmiş olursunuz.

En son Ara 8, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Joey karakterinin seslendirilmesi çok başarılı
  • Oyun müzikleri çok başarılı
Eksileri
  • Oynanış çok kafa karıştırıcı
  • Düşmanlar çok kabiliyetsiz veya çok keskin nişancı
  • Hikayede kopukluklar var
  • Grafik ve ses hataları mevcut

Made Man Tanıtım Videosu

Made Man oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Made Man YAPILAN YORUMLAR