Mafia 2 Hileleri

Mafia 2 Hileleri

Mafia 2 Hileleri

Mafia 2 oyununu daha kolay oynamak isteyenler için oyun hileleri hazırladık, bunları kullanarak oyunda daha kolay para kazanabilir ve kendinize çeşitli avantajlar sağlayabilirsiniz.

Mafia 2 Kolay Para hilesi

Bruski’nin hurdalığına gidin. Araba ezicinin yanında rastgele bir araba olduğunu göreceksiniz. Çevrede polis olmadığı için direk olarak camı kırıp girebilirsiniz kilit açmaya uğraşmayın. Daha sonra bu aracı araba eziciye sürün ve ezildikten sonra 400$ kazanın. Daha sonra geldiğiniz arabaya geri dönün ve haritadaki North ( Kuzey ) çıkışı tarafından hurdalıktan çıkın. Bir köprünün altından geçene kadar bu yolu devam edin. Köprünün altından geçtikten sonra hurdalığa geri dönün. Geri döndüğünüzde başka bir arabanın ezicinin yanında durduğunu göreceksiniz. Bu işlemi istediğiniz kadar tekrar edip istediğiniz kadar para kazanabilirsiniz.

Mafia 2 Aranma Seviyesini Düşürme

Aranma seviyeniz arttığı zaman en yakındaki telefon kulübesine gidin ve bir arama yapın. Burada size polise rüşvet verme seçeneği de sunulacak. Bu seçeneği seçtiğinizde bir polis gelip sizden parayı alacak ve aranma seviyeniz düşecek.

M1A1 Makineli Tüfek Hilesi

4 yıldız aranma seviyesi olacak kadar suç işleyin. Bu seviyede gelen polislerde M1A1 makineli tüfekler oluyor, polisi öldürdüğünüzde silahını alabilirsiniz.

Mafia 2 M1A1 Machine Gun

En son Ara 31, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Mafia 2 Hileleri YAPILAN YORUMLAR
  • onur
    2 sene önce

    efsane gibi bende oynamak isterim

  • talha
    2 sene önce

    oyunu oynamak isterim