Magic Tiles 3 ikon

Magic Tiles 3


Mobil cihazlarda müzik oyunları oynamak son derece zevkli oluyor. Hele de benim gibi müzik olmadan yaşayamayan biriysen eğlence bir kaç kat daha fazla olabiliyor.

Magic Tiles 3 oyunu da mobil cihazlarda oynayabileceğiniz en eğlenceli müzik oyunlarından birisidir. Oyun bir piyano oyunu ama klasik piyano oyunlarına hiç benzemiyor. Oyunda piyano tuşları önünüzden geçiyor ve siz de doğru zamanlama ile onlara basarak doğru notayı tuşlamış oluyorsunuz. Ve siz bu tuşlara bastıkça notalar bir melodiye dönüşüyor.

Oyunda basacağınız nota tuşlarının farklı fonksiyonları olabiliyor. Normal tuşlara sadece basmanız yeterliyken, üstü çizili olan tuşlara ekrandan kaybolana kadar basılı tutmanız gerekiyor.

Oyunda kendi başınıza yeterince pratik yaptığınıza karar verdiyseniz diğer oyuncularla düellolara çıkabilirsiniz ki oyunun eğlencesi de buradan geliyor.

Oyunun yapımcı firması olan Amanotes’in açıklamasına göre 2019’un en çok oynanan müzik oyunlarından birisi olmuş ve 100 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmış.

Oyunda sadece piyano değil, bateri ve gitar gibi farklı enstürmanlar da yer alıyor. Oyunda yer alan yüksek kalite şarkılar da bağımlılık yapabilir.

En son Şub 26, 2020 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Başarılı müzik teması
  • Yeni eklenen şarkılar
  • Enstrüman çeşitliliği
  • Diğer oyuncularla düello
Eksileri
  • Satın alımları pahalı

Magic Tiles 3 Tanıtım Videosu

Magic Tiles 3 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Magic Tiles 3 YAPILAN YORUMLAR