Mexican Motor Mafia ikon

Mexican Motor Mafia

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 10 / 5,00
Loading...

Mexican Motor Mafia 2D olarak oynayabileceğiniz bir araç savaşı oyunudur. 2005 yılında çıkan oyun bir adamın intikam hikayesini basit bir şekilde işliyor.

Mexican Motor Mafia oyununda aracınızla etraftaki her şeye çarpıp parçalayabiliyorsunuz. Doğal olarak diğer araçları parçalamak ve kendi aracınızın infilak etmemesini sağlamak ana amacınız olacak. Bu tip küçük oyunlarda genellikle bir hikaye hattı bulunmaz ama Mexican Motor Mafia oyununda başarılı ve eğlenceli bir hikaye de bulunuyor. Bu hikaye akışını oyunun arasına giren sinematiklerle görüyorsunuz. Oyunun karakterleri karikatüre edilmiş şekilde ve eğlenceli tipler.

Oyunda aracınızı çalan, yeğeninizi kaçıran ve kardeşinizi öldüren Rahip lakaplı bir çete üyesini takip edip yakalamaya çalışıyorsunuz. Red Texas Four bu çetenin ilk önce küçük elemanlarını yok edip daha sonra en sonunda da Rahip ile birebir karşılaşacaksınız. Oyunun başlangıcında size sarı bir Beetle araç veriliyor ve bununla maceraya başlıyorsunuz. Oyunda bulunan harita noktalarını kullanarak harita üzerinde hızlı geçiş yapabiliyorsunuz. Harita üzerinde düşmanlarla karşılaştığınız anda haritadan çıkıp savaşmaya başlayabilirsiniz. Hem araçlarına hasar vermek için aracınız ile çarpabilir hem de silahınızı kullanarak araçlarına ateş edebilirsiniz. Bir düşman aracını parçalayıp zafer kazandığınızda size para, tekila ve araç parçaları gibi şeyler verilebiliyor. Bunları satarak a para kazanabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda işler alıp bu işlerdeki görevleri yaparak da para kazanabilirsiniz.

Oyunun müzikleri genellikle Rock müzikler olduğu için bir süre sonra oyunu sesli bir şekilde oynamak baş ağrısı yapabiliyor. Ama tarz olarak Rock müziği seviyorsanız oyunun müziklerinin oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkün.

En son Eki 5, 2020 tarihinde güncellenmiştir.

Mexican Motor Mafia Tanıtım Videosu

Mexican Motor Mafia oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Mexican Motor Mafia YAPILAN YORUMLAR