Midnight Club 2 ikon

Midnight Club 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

Midnight Club 2, dünyanın en kötü şöhrete sahip illegal sokak yarışçılarının Los Angeles, Paris ve Tokyo’da düzenlediği yarışları konu alan adrenalin yüklü bir yarış oyunudur. Oyuna başlangıçta acemi bir meydan okuyucu olarak başlıyorsunuz ama bunu değiştirmek tamamen sizin elinizde.

Oyundaki yarışlar bir takım checkpointlerden önce geçme mantığına dayalı bir şekilde işliyor. Çoğu yarışta hangi checkpointin bir sonraki olduğu önceden belirtiliyor ama bazı yarışlarda sıra fark etmeden tüm checkpointleri rastgele temizleyebiliyorsunuz. Oyunda bariyerler olmadığı için açık bir şehirde istediğiniz yöne gidebilirsiniz ama yarışları kazanmak için doğru yönlerde gitmelisiniz. Oyunda bulunan hasar modu sizin kafanıza göre her önünüze gelen atlama bölgesinden atlamanızı engellemek için yapılmış. Aracınıza belli bir hasardan fazlasını verdiğinizde patlıyor, buna dikkat ederek yarışmalısınız.

Oyundaki araçlar gerçek dünyada bulunan araçlardan alınmış ama geliştirilen ve eklenen parçalar gerçek dünyadan değil tamamen oyun için kurgulanmış. Oyundaki sesler ve seslendirmeler gayet başarılı olsa da grafikler biraz eski moda kaldığını söyleyebiliriz. Çıktığı yıllarda deli gibi oynanan ve göze şık gelen bu grafikler şimdiki araba yarışı oyunlarının yanından bile geçemeyecek düzeyde.

En son Nis 18, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Midnight Club 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 2000/XP
İşlemci : 800 MHz Intel Pentium III veya 800 MHz AMD Athlon veya 1.2GHz Intel Celeron veya 1.2 GHz AMD Duron işlemci veya üstü
Ram : 128 MB
Harddisk Alanı : 1.4 GB
Ekran Kartı : 32 MB, GeForce2 / Radeon 8500 veya üstü
DirectX : DirectX 9.0
Artıları
 • Araç grafikleri fena sayılmaz
 • İyi araçlar ve güzel karakterler
 • Değişik oyun modları ve multiplayer desteği
 • Çok iyi bir soundtrack
 • 3 açık dünya harita
Eksileri
 • Aşırı hassas tuşlar
 • Değişken kontroller

Midnight Club 2 Tanıtım Videosu

Midnight Club 2 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Midnight Club 2 YAPILAN YORUMLAR
 • eskiler ölmez
  1 sene önce

  abi me oyundu ya valla ilk okul zamanlarım geldi aklıma eve gitsemde oynasam derdim