Minecraft: Story Mode – Season Two ikon

Minecraft: Story Mode – Season Two


Minecraft Story Mode 2. Sezon

Telltale Games yapımcılığıyla interaktif bir oyun olarak bilgisayar ve daha birçok ortamda yayınlanan ve ilk günlerden büyük beğeni alan Minecraft Story Mode 2. sezonu ile birlikte devam ediyor. İlk sezondan büyük beğeniler toplayan gerek Türkçe diliyle gerek interaktif bir oyun olmasıyla tanınmış bir oyun. Toplamda 5 sezon olarak çıkmış olan Minecraft Story Mode 2. sezonu toplamda 5 bölümden oluşuyor ve sizin kararlarınızla da değişik sonlara neden olabiliyor. Yüzünüzde gülümseme bırakacak aynı zamanda da aksiyonu ile dikkat çekecek bir oyun olmuş.

Peki, nedir bu interaktif oyun?

İnteraktif oyun son zamanlarda sık sık kullanılmakla beraber oyun sırasında sizlere sunulan kararlardan herhangi birini seçerek istediğiniz davranışta bulunmanıza imkan sağlar. Böylece oyun sırasında farklı sonlara da neden olabilirsiniz.

Minecraft Story Mode 2. sezonun konusu ise 1. sezonun ardından maceralar dur durak bilmeden devam eder. Jesse ve çetesi ezeli rakipleri olan Wither Storm’u yenilgiye uğratmayı başarmışlardı. Böylece Dünya’yı kurtararak tanınmış kişiler halini almaya başlamışlardı. Fakat macera bu kadarla da bitmiyordu. Bu sefer verilecek kararların daha da zorlaşacağı ve her bir kararın büyük önem taşıyacağı zamanlara gelmiş olduk. Eski dostlarının yanında yeni kişilerle arkadaşlıklar kurarak yeni maceraların kapısını aralayan Jesse bu sefer su altı tapınağında sıkışır, buralarda farklı maceralar ve aksiyonlara yelken açarak bir grup olarak güzel zamanlar geçirirler.

Bunların yanında vereceğimiz kararlarla farklı maceraları da görebilir, farklı sonuçlar elde edebiliriz. Az zamanda çok maceranın ve aksiyonun yer aldığı Minecraft Story Mode 2. sezonda yeni arkadaşlıklar kurulacak ve tüm maceranın bitmesiyle birlikte yeni bir macera için 3. sezona geçiş sağlayabileceksiniz.

En son Mar 18, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Minecraft: Story Mode – Season Two Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 10
İşlemci : Intel Core 2 Duo 2.4GHz
Ram : 3 GB
Harddisk Alanı : 10 GB
Ekran Kartı : 1024MB+ VRAM, Nvidia GTS 450+
DirectX : DirectX 11
Artıları
  • Harika oyun hikayesi
  • İnteraktif oynanış
  • Değişik oyun sonları
Eksileri
  • Yüksek dosya boyutu

Minecraft: Story Mode – Season Two Tanıtım Videosu

Minecraft: Story Mode – Season Two oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Minecraft: Story Mode – Season Two YAPILAN YORUMLAR
  • ahmet
    3 sene önce

    abi bu bilgisayarda nasil acmali