Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum

MMORPG nedir

MMORPG, “Massive Multiplayer Online Role Player Game” yani “Devasa Çok Oyunculu Online Rol Yapma Oyunu”‘nun kısaltması olan, bir karakter seçip o karakteri geliştirmeye dayalı video oyun türüdür. Bu oyun türüne dair en çok bilinen oyunlar Legend Online ve Silkroad Online gibi oyunlardır. Sitemizde MMORPG oyunları isimli bir tür sayfası vardır ve bu sayfadan tüm MMORPG oyunlarını indirebilirsiniz.

Sitemizden Popüler MMORPG oyunları :

Aion Online

Aion Online

indir

OnlineİngilizceÜcretsiz19 MB
Gameforge firması tarafından piyasaya çıkan ve Metin2 oyunu ile oldukça benzer özelliklere sahip olan Aion Online oldukça güzel MMORPG oyunlarından birisidir. İlk..
Forsaken World

Forsaken World

indir

OnlineTürkçeÜcretsiz992 KB
Perfect World firmasının uzun uğraşları sonucunda Türkçe olarak ve Türkiye sunucularında Türk oyunculara sunulan Forsaken World oyunu, MMO oyunlarına yeni bir soluk..
Cengiz Han 2

Cengiz Han 2

indir

OnlineİngilizceÜcretsiz2.4 MB
Kylin Games tarafından üretilen ve Joygame tarafından ülkemizdeki yayıncılığı üstlenen devasa online oyun Cengiz Han 2 oyununda dünyaya nam salmış Moğolların yaşantısına..
Rappelz

Rappelz

indir

OnlineTürkçeÜcretsiz679 KB
Bu ücretsiz MMORPG’de farklı bir geçmişe ve özelliklere sahip üç ırk mevcut; Gaia, Deva ve Asura. Rappelz’in hikayesi kısaca şöyle: Gaia kıtasında..
1454 kez okundu


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :