Monster Garage

Monster Garage

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu583
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiAralık 6th, 2015
Hemen indir (583)
1124 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Eski yıllarda televizyon kanallarında yer alan Monster Garage, bundan yıllar sonra oyun macerasına başlamış ve insanlara yarışma olarak yaptırılan şeyler, bilgisayar oyunlarında yerini almış ve oyun sektörüne adım atmıştır. Oyundaki amaç eski veya hurda arabaları modifiye ederek bambaşka bir hale getirmektir. Araba oyunları arasında tamir ve parçala / birleştir türünde oyun severler için oynaması oldukça keyifli diyebilirim. Tabi arabayı o kadar modifiye ettiniz ve zevkinize göre düzenlediniz, tabi ki oyun arabayı denemenize de izin veriyor. Garajda modifiye ettiğiniz araçları istediğiniz zaman test edip istediğiniz gibi sürebilirsiniz.

Araçlar size çoğu zaman görev olarak veriliyor ve sizden anlatıldığı gibi yapılması isteniyor. Sizde görevleri tamamlayarak seviye ilerletiyorsunuz. Oyun güzel ve keyifli olmasının yanında oldukça fazla hata barındırıyor. Bu da tabi ki oyuncular üzerinde olumsuz bir etki yaratıyor. Bazen oyundan atıyor, bazen takılmalar oluyor veya bazen oyun içerisinde düzenleme yaparken
kendiliğinden hatalar çıkarabiliyor. Oyun için ne kadar yama / mod yayınlanmış olsa da kesin ve tamamen sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlanmıyor, mutlaka bir yerde hata veriyor ve oyun kapanıyor.

Olumsuz yanlarını bir kenara koyarsak kendi türündeki oyunlara göre oldukça iyi sayılır. Eğer bu tarz oyunlara ilginiz varsa oynamak istiyorsanız deneyebilirsiniz.