Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Monster Garage

Monster Garage

LisansÜcretsiz 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu583 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
EklenmeAralık 6th, 2015 by
Hemen indir (583 MB)
1460 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Eski yıllarda televizyon kanallarında yer alan Monster Garage, bundan yıllar sonra oyun macerasına başlamış ve insanlara yarışma olarak yaptırılan şeyler, bilgisayar oyunlarında yerini almış ve oyun sektörüne adım atmıştır. Oyundaki amaç eski veya hurda arabaları modifiye ederek bambaşka bir hale getirmektir. Araba oyunları arasında tamir ve parçala / birleştir türünde oyun severler için oynaması oldukça keyifli diyebilirim. Tabi arabayı o kadar modifiye ettiniz ve zevkinize göre düzenlediniz, tabi ki oyun arabayı denemenize de izin veriyor. Garajda modifiye ettiğiniz araçları istediğiniz zaman test edip istediğiniz gibi sürebilirsiniz.

Araçlar size çoğu zaman görev olarak veriliyor ve sizden anlatıldığı gibi yapılması isteniyor. Sizde görevleri tamamlayarak seviye ilerletiyorsunuz. Oyun güzel ve keyifli olmasının yanında oldukça fazla hata barındırıyor. Bu da tabi ki oyuncular üzerinde olumsuz bir etki yaratıyor. Bazen oyundan atıyor, bazen takılmalar oluyor veya bazen oyun içerisinde düzenleme yaparken
kendiliğinden hatalar çıkarabiliyor. Oyun için ne kadar yama / mod yayınlanmış olsa da kesin ve tamamen sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlanmıyor, mutlaka bir yerde hata veriyor ve oyun kapanıyor.

Olumsuz yanlarını bir kenara koyarsak kendi türündeki oyunlara göre oldukça iyi sayılır. Eğer bu tarz oyunlara ilginiz varsa oynamak istiyorsanız deneyebilirsiniz.

Tanıtım Videosu

Youtube
1460 kez indirildi


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :