Moto Racer 3 ikon

Moto Racer 3

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 46 / 3,83
Loading...

Moto Racer 3, Delphine Software International tarafından geliştirilmiş ve Infogrames tarafından yayınlanmış bir motor yarışı serisinin üçüncü oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Moto Racer 3, serinin bir önceki oyununda bulunan yarış tipleri ve pistlerin hem sayıca hem de kalite olarak geliştirilmiş ve daha iyi hale getirilmiş hali. Bununla birlikte oyunda online çoklu kullanıcı desteği de yeni gelmiş bir özellik.

Çok çeşitli arazilerde motosikleti kontrol etmeye çalıştığımız oyunda Hız, Supercross / Motocross, Serbest Stil, Deneme ve Trafik gibi birbirinden farklı ve çok sayıda oyun modu yer alıyor. Hız modunda çok yüksek hızlara çıkmak ve akrobatik hareketler yapmak mümkün oluyor. Yüksek hızlara ulaşmak için ise uzun ve eğimli çeşitli parkurlar da bulunuyor. Aynı zamanda bu parkurlarda akrobatik hareketler yapabiliyoruz. Supercross ve Motocross modunda ise kirli ve pasları yolları ve tepeleri aşmamız ve yarışı ilk sırada tamamlamamız gerekiyor. Oyunun en zevkli yerlerinden biri olan bu modda mücadele gücü had safhada olan yarışlar gerçekleştiriyoruz. Serbest Stil modunda ise belli bir zaman kısıtı içerisinde çeşitli hareketler ve varyasyonlar yapmamız gerekiyor. Deneme modu ise özellikle serinin önceki oyunlarını oynamamış ve oyuna ısınmak isteyenler için yarış öncesi güzel bir alternatif oluşturuyor. Trafik modu ise Paris sokaklarında ve akan trafik içinde kaza yapmadan yarışmak gibi zor bir görevi barındırıyor. Her modda yapılan yarışlar kazanıldığında ise puan kazanılıyor ve yeni pist ve motosikletlerin açılması sağlanıyor.

Gayet iyi durumdaki grafiklerin yanı sıra oldukça kaliteli fizik motoruna da sahip oyunda motosikletlerin kontrolü de gayet rahat bir şekilde sağlanabiliyor. Moto Racer 3, sahip olduğu özellikler oyunseverlere güzel bir yarış deneyimi vaat ediyor.

En son Eki 24, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
 • Güzel grafikler
 • Oynanış çeşitliliği
 • Gayet başarılı oynanış
Eksileri
 • Uzun süre oynanınca sıkıcı gelebilir

Moto Racer 3 Tanıtım Videosu

Moto Racer 3 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Moto Racer 3 YAPILAN YORUMLAR
 • ergun
  1 sene önce

  oyunuindiryom bakam ne cıkcak ?

 • ImWRekT
  2 sene önce

  Bu oyunu daha once hiç gormedım ama guzele benzıyokı suanda ındırıyorum.Bende bir motor tutkunuyum 😀 hadi bakalım ındı oyun ben oynıcam sımdı D:.

 • serhat
  2 sene önce

  abi bu oyun çok güzel

 • adem
  3 sene önce

  çok güzel bişeeye benzio