Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Muscle Car 3

Muscle Car 3

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu81.5
İşletim SistemiWindows Xp / 7 / Vista
EklenmeAralık 6th, 2015 by
Hemen indir (81.5)
1580 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Araba yarışı oyunları kategorisinde oldukça düşük bütçeli bir oyundur. Günümüzde 3 Boyutlu oyunlar arasında hemen fark edilebilecek 2 boyutlu ve düşük kaliteli arka planıyla gözümüze çarpıyor. 1970 Amerikası’nın Muscle Car (Kaslı Araba) denilen arabalarıyla tadına doyulmaz bir sokak yarışı oyununa girişiyoruz.

Muscle Car, az önce de bahsettiğim gibi 1970 yılı Amerikası’nın gözde spor arabalarına verilen addır. Bu arabalar, uzun yıllar öncesinde olmalarına rağmen oyun, 2003 yılında bilgisayarlardaki yerini almış. Global Star Software tarafından yayınlanmıştır.

Gerçekte, yüksek performansı ile öne çıkan bu arabalar 1970li yıllarda sokak yarışlarında sıkça kullanılmışlar. Özellikle kalkış anındaki gücü, bu arabaları sokak yarışlarının aranılan yüzü yapmış. Bir de çıkardıkları o devasa ses. Oyunun güzelliği de buradan geliyor. Muscle Car’ın tüm özellikleri oyundaki arabalarımıza da yansımış..

Kaç yaşında olursanız olun, bu türden bir araba yarışını açtığınızda kendinizi durduramıyorsunuz ve arka arkaya tüm parkurları deniyorsunuz. Oyun sizde bağımlılık yaratıyor. Görsel açıdan gerçekçi bir his vermese de, oyuna kolayca alışabildiğiniz için bırakmanız bir o kadar zor oluyor. Aslına bakarsanız, aynı parkurda birinci olmak için uğraşıp duruyorsunuz. Bilgisayar başından kalkabildiğiniz zaman ise geçen zamana şaşırıp kalıyorsunuz.

Araba yarışı oyunlarında tepki hızımız gelişir. Bu tür oyunlar dikkatimizi toplamamıza yardımcı olur. Oyun oynarken kendimizi kaptırıp diğer her şeyi unutmamızın nedeni de budur. Muscle Car 3 oyunu da kullanımındaki kolaylık nedeniyle boş zamanlarımızda ilk aklımıza gelen, “hadi on dakika oynayayım bari.” diyerek bir çırpıda açabileceğiniz bir oyun.

İyi oyunlar.

Tanıtım Videosu

Youtube
1580 kez indirildi
Etiketler:


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :