Muscle Car 3 ikon

Muscle Car 3

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 16 / 4,00
Loading...

Araba yarışı oyunları kategorisinde oldukça düşük bütçeli bir oyundur. Günümüzde 3 Boyutlu oyunlar arasında hemen fark edilebilecek 2 boyutlu ve düşük kaliteli arka planıyla gözümüze çarpıyor. 1970 Amerikası’nın Muscle Car (Kaslı Araba) denilen arabalarıyla tadına doyulmaz bir sokak yarışı oyununa girişiyoruz.

Muscle Car, az önce de bahsettiğim gibi 1970 yılı Amerikası’nın gözde spor arabalarına verilen addır. Bu arabalar, uzun yıllar öncesinde olmalarına rağmen oyun, 2003 yılında bilgisayarlardaki yerini almış. Global Star Software tarafından yayınlanmıştır.

Gerçekte, yüksek performansı ile öne çıkan bu arabalar 1970’li yıllarda sokak yarışlarında sıkça kullanılmışlar. Özellikle kalkış anındaki gücü, bu arabaları sokak yarışlarının aranılan yüzü yapmış. Bir de çıkardıkları o devasa ses. Oyunun güzelliği de buradan geliyor. Muscle Car’ın tüm özellikleri oyundaki arabalarımıza da yansımış…

Kaç yaşında olursanız olun, bu türden bir araba yarışını açtığınızda kendinizi durduramıyorsunuz ve arka arkaya tüm parkurları deniyorsunuz. Oyun sizde bağımlılık yaratıyor. Görsel açıdan gerçekçi bir his vermese de, oyuna kolayca alışabildiğiniz için bırakmanız bir o kadar zor oluyor. Aslına bakarsanız, aynı parkurda birinci olmak için uğraşıp duruyorsunuz. Bilgisayar başından kalkabildiğiniz zaman ise geçen zamana şaşırıp kalıyorsunuz.

Araba yarışı oyunlarında tepki hızımız gelişir. Bu tür oyunlar dikkatimizi toplamamıza yardımcı olur. Oyun oynarken kendimizi kaptırıp diğer her şeyi unutmamızın nedeni de budur. Muscle Car 3 oyunu da kullanımındaki kolaylık nedeniyle boş zamanlarımızda ilk aklımıza gelen, “hadi on dakika oynayayım bari.” diyerek bir çırpıda açabileceğiniz bir oyun.

İyi oyunlar.

En son Kas 19, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Muscle Car 3 Tanıtım Videosu

Muscle Car 3 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Muscle Car 3 YAPILAN YORUMLAR