Mystery Maze Of Balthasar Castle ikon

Mystery Maze Of Balthasar Castle

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 50 / 4,55
Loading...

Mystery Maze Of Balthasar Castle, 5 hayvan arkadaşın efsanevi Balthasar Kale’sinden kaçmaya çalışmasını konu alan bir macera oyunu. Hem platformlarda hünerlerinizi gösterebileceğiniz hem de zekanızla puzzle çözme yeteneğinizi konuşturabileceğiniz küçük ama eğlenceli bir oyun.

Balthasar Kale’sini gezmeye gelen 5 hayvan arkadaş yanlış bir adım atarak bir anda kendilerini gizemli bir labirentte bulurlar. Bu devasa labirentten çıkmak için bu hayvancıklar yeteneklerini birleştirerek ilerlemeliler. Her birinin farklı yetenekleri bulunuyor. Kimisi sandıkları taşıyabiliyor, kimisi yolu bloke eden sandıkları kırıp geçebiliyor, kimisi de küçük deliklerden geçerek ilerleyebiliyor. Hayvanların farklı yeteneklerini kullanıp labirentte ilerlemeye çalışacaksınız. Ama bir süre sonra labirentte yalnız olmadığınızı göreceksiniz. Nightgrabber isimli gizemli ve oldukça tehlikeli bir yaratık bu labirentin içinde sizi yolunuzdan alıkoymak için bekliyor olacak.

Oyunun 3D grafikleri oldukça eğlenceli ve boyutuna göre çok da iyi olduğu söylenebilir. Grafikleri ve sesleri iyi olmasına rağmen düşük sistem gereksinimleri ile çok eski bilgisayarlarda bile oynanabilecek bir oyun olması ise en büyük avantajı.

En son Mar 25, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Mystery Maze Of Balthasar Castle Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows Vista/7/8
İşlemci : 2400 MHz
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 400 MB
Ekran Kartı : 256 MB
DirectX : DirectX 9.0
Artıları
  • Bazı bölümler eğlenceli
  • Düşük sistem gereksinimi
  • Düşük dosya boyutu
Eksileri
  • Sıradan grafikler
  • Basit animasyonlar
  • Checkpointleri bulmak çok zor

Mystery Maze Of Balthasar Castle Tanıtım Videosu

Mystery Maze Of Balthasar Castle oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Mystery Maze Of Balthasar Castle YAPILAN YORUMLAR