Need For Speed Underground ikon

Need For Speed Underground


EA Black Box yarış oyunu isteyenler için 2003 senesinde Need For Speed Underground tanıtım versiyonunu piyasaya sunmuştu. PC, PS2, Xbox, GameCube, GBA, NDS, Mobile gibi oyun platformlarında yer alması kullanıcı kitlesinin çokluğunu ifade eder nitelikte. NFS serilerini indirip takip ediyorum diyenlerdenseniz size değişik his ve duyguları katacak bu oyunu da mutlaka denemelisiniz.

2003 yılında Electronic Arts tarafından piyasaya sürülen araba yarışı oyunu Need For Speed Underground iki oyundan meydana gelmektedir. Serinin ikinci oyunu ise bir yıl sonra yani 2004’de aynı oyun yapımcısı tarafından piyasaya sürülmüştür ve ilkine göre daha fazla olumlu eleştiri almış ve daha çok satılmıştır. Serinin ilk oyununda daha önce hiç görülmemiş ve denenmemiş oyun özellikleri oyun sevenlerin kullanımına sunulmuştur. Bunlardan biri modifiye seçeneği, ikincisi ise nitrodur. Bu iki özellik serinin ikinci oyununda özgür dolaşma haritası ile birlikte daha da detaylandırıldı ve kalitelendirildi.

Her iki oyunu da özellikle de Nfs Underground 2’yi şu anda bilgisayarınıza yükleyip oynayarak bile büyük keyif alabilirsiniz. Çünkü gerek müzikler olsun, gerek o büyüleyici özgürce gezebileceğiniz Gta Vice Vity büyüklüğündeki şehir size beklediğiniz her şeyi sunacaktır.

Zengin yarış modları arasından driftler, draglar, sprintler ve cruise modları en keyif vericileridir. Bu yarışlar sonunda para ve itibar kazanmaktasınız. Bu para ile daha iyi araçlar alabilmekte ve modifiye parçaları alabilmektesiniz. İtibar ile ise o parçaların kilidi açılmakta. Bu saydıklarımız Nfs Underground 2 için geçerlidir. Birinci oyunda şehirde özgür gezme olanağınız yoktur. Bu oyunda senaryo gereği bazı yarışlara yönlendirilirsiniz ve o yarışlarda birinci gelmeye çalışırsınız. Yarışlara girmeden önce garajdan aracınızı modifiye etmek için parçalar alabilirsiniz. Underground serisinin birinci ve ikinci oyunu arasında büyük farklılıklar vardır. Neden aynı adı taşıdıklarını bugün bile hala anlamış değilim.

Bir çok sinema filminin konusu, yer altı yarışları hikayesi, Tokyo’dan Amerika’ya ve dünyaya yayılan gizli çeteler, hep bu iki oyunun ışığında şekillenmiştir.

Need For Speed Underground Sistem Gereksinimleri

CPU: PIII 1.0 ghz.
RAM: 256 mb
Vİdeo Kart: 64 mb
BOŞ Bellek: 2048 mb
Sistem: Windows 98/2000/XP
Klavye ve mouse

En son Eki 1, 2020 tarihinde güncellenmiştir.

Need For Speed Underground Tanıtım Videosu

Need For Speed Underground oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Need For Speed Underground YAPILAN YORUMLAR
 • Samir
  11 ay önce

  Merhaba ben oyun dosyasını indirdim. Nasıl kuracağımı bilmiyorum lütfen yardım edin.

 • Cemil
  4 sene önce

  Arkadaşlar oyun demomu gerçekmi

 • emre
  6 sene önce

  cok guzel bir oyun

 • ismail
  6 sene önce

  efsane site tavsiye ederim

 • başar
  6 sene önce

  kaç gb

  • Admin
   6 sene önce

   2 GB boş har disk alanı gerekiyor.

 • mehmet
  6 sene önce

  Abi valal super oyun adamı aptal yerine komuyorsunuz ki super 10 numara 5 yıldız 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 puan dır super

 • ali
  6 sene önce

  süper sağ olun

 • uvvvava onytavvava oblim oblim osas
  6 sene önce

  süper

 • REİS
  6 sene önce

  ne yok basbaya var link ben indirebiliyorum yapamazsan adamlara suç atma

 • Admin
  7 sene önce

  Gamershell’deki download sayfasına yönleniyorsun, indirmeyi oradan yapabilirsin.