Need For Speed Underground

Need For Speed Underground

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu220 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiAralık 11th, 2015
Hemen indir (220 MB)
29888 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(49 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...Loading...

EA Black Box yarış oyunu isteyenler için 6 sene önce Eylül ayı 21 2003 senesinde Need For Speed Underground tanıtım versiyonunu piyasaya sunmuştur. PC, PS2, Xbox, GameCube, GBA, NDS, Mobile gibi oyun platformlarında yer alması kullanıcı kitlesinin çokluğunu ifade eder niteliktedir.

NFS serilerini indirip takip ediyorum diyenler arasındaysanız size değişik his ve duyguları katacak bu seriyi mutlaka denemelisiniz. 345mb boyutlu demo sürüm bize EA games tarafından dağıtılmıştır. Bu zevkli oyunu indirip bilgisayarınıza kurarak heyecan dolu yarışları oynamaya başlayabilirsiniz. Yer aktı dünyasının yarış atmosferinde sizlere de yer var.

2003 yılında Electronic Arts tarafından piyasaya sürülen araba yarışı oyunu Need For Speed Underground iki oyundan meydana gelmektedir. Serinin ikinci oyunu ise bir yıl sonra yani 2004’de aynı oyun yapımcısı tarafından piyasaya sürülmüştür ve ilkine göre daha fazla olumlu eleştiri almış ve daha çok satılmıştır. Serinin ilk oyununda daha önce hiç görülmemiş ve denenmemiş oyun özellikleri oyun sevenlerin kullanımına sunulmuştur. Bunlardan biri modifiye seçeneği, ikincisi ise n2o’dur. Bu iki özellik serinin ikinci oyununda özgür dolaşma haritası ile birlikte daha da detaylandırıldı ve kalitelendirildi.

Her iki oyunu da özellikle de Nfs Underground 2’yi şu anda bilgisayarınıza yükleyip oynayarak bile büyük keyif alabilirsiniz. Çünkü gerek müzikler olsun, gerek o büyüleyici özgürce gezebileceğiniz Gta Vice Vity büyüklüğündeki şehir size beklediğiniz her şeyi sunacaktır.

Zengin yarış modları arasından driftler, draglar, sprint’ler ve cruise modları en keyif vericileridir. Bu yarışlar sonunda para ve itibar kazanmaktasınız. Bu para ile daha iyi araçlar alabilmekte ve modifiye parçaları alabilmektesiniz. İtibar ile ise o parçaların kilidi açılmaktadır. Bu saydıklarımız Nfs Underground 2 için geçerlidir. Birinci oyunda şehirde özgür gezme olanağınız yoktur. Bu oyunda senaryo gereği bazı yarışlara yönlendirilirsiniz ve o yarışlarda birinci gelmeye çalışırsınız. Yarışlara girmeden önce garajdan aracınızı modifiye etmek için parçalar alabilirsiniz. Underground serisinin birinci ve ikinci oyunu arasında büyük farklılıklar vardır. Neden aynı adı taşıdıklarını bugün bile hala anlamış değilim. Peki ama neden birinci oyunda özgür gezilebilen harita bulunmamaktadır da ikinci oyunda bulunmaktadır? Her neyse yine de 2003-2004 yılları için bu iki oyununda rakiplerine göre teknoloji açısından çok önde oldukları bir gerçektir. Bu iki oyun sayesinde Nfs serisi en çok güvenilen ve satın alınan araba yarışı oyunudur.

Bir çok sinema filminin konusu, yer altı yarışları hikayesi, Tokyo’dan Amerika’ya ve dünyaya yayılan gizli çeteler, hep bu iki oyunun ışığında şekillenmiştir. Önümüzdeki yıllarda da bu böyle devam etmeye devam edecektir. Bu da bize daha çok modifiye Tofaş arabaları gösterecektir.

Need For Speed Underground Sistem Gereksinimleri

CPU: PIII 1.0 ghz.
RAM: 256 mb
Vİdeo Kart: 64 mb
BOŞ Bellek: 2048 mb
Sistem: Windows 98/2000/XP
Klavye ve mouse

Etiketler: ,