Neuro Hunter ikon

Neuro Hunter

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

Neuro Hunter, Media Art tarafından 2005 yılında geliştirilmiş FPS oyunudur. Oyunda Johnson Biotek şirketi tarafından tutulan Hunter isimli bir bilgisayar uzmanı olarak oynuyorsunuz. Şirket sizden maden komplekslerinde bazı ayarlar ve düzenlemeler yapmanızı istiyor. Bir takım yanlışlıklar sonucunda bir karmaşıklık meydana geliyor ve gözlerinizi bir mağaralar dünyasında buluyorsunuz. Oyunun geri kalan bölümünde amacınız buradan kurtulmak oluyor.

Oyunun grafikleri bu oyundan çok daha önce çıkan Half Life oyunu kalitesinde.  Zaten karşınıza çıkan yaratıklara bakınca Half Life oyunundan baya bir esinlenildiğini göreceksiniz. Oyunda öldürdüğünüz canlılardan tutun da bulduğunuz malzemelere kadar yanınıza alabiliyorsunuz ama burada da her maddenin kaplayacağı yere göre bir limitiniz var. Bu da tarz olarak Resident Evil oyunlarında görmeye alışık olduğumuz bir durum. Tıpkı RE serisinde olduğu gibi topladığınız çeşitli malzemeleri bir araya getirip yeni şeyler icat ederek çeşitli yerlerde kullanabiliyorsunuz. Oyunun harita sistemi de Resident Evil oyununa çok benzerlik gösteriyor. Resident Evil 2 oyunundan bir parçayı FPS olarak oynuyormuş gibi gelebilir ara sıra.

2005 yılında çıkan bir oyun için çok daha iyi kaplamalar ve karakter modellemeleri bekliyorsunuz ama maalesef oyunda bunlardan eser yok. Grafikler kadar sesler de oyuncuya hitap etmeyince ortaya oldukça sıradan bir FPS oyunu çıkmış. Her nasıl olduysa oyuncu seslendirmeleri aşırı kaliteli duruyor. Oyun adına söyleyebileceğimiz nadir artılardan birisi bu. Fazla ilginç olmayan konusu ile bir şeylere ateş edip ilerleyeyim diyenlere önerebileceğimiz bir oyun.

En son Şub 6, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Neuro Hunter Tanıtım Videosu

Neuro Hunter oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

TAVSİYE İÇERİKLER
Neuro Hunter YAPILAN YORUMLAR