Nexuiz

Nexuiz

LisansÜcretsiz 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu888 MB
İşletim SistemiWindows ME / Xp / Vista
Eklenme TarihiKasım 28th, 2015
Hemen indir (888 MB)
2901 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...Loading...

NEXUIZ oyunu muhteşem bir üç boyutlu silah oyunu. Quake oynayanlar bilir, canavarlarla savaşmayı. Bu oyun Quake’in kardeşi diyebileceğimiz bir oyun. Zaten Nexuiz oyununda, Dark Places isimli geliştirilmiş bir Quake oyun motoru kullanılmıştır. Oyundaki bir çok tema gerçekten ustalıkla tasarlanmış. Oyunun ilgi çekiciliği de bunların yanına eklenince harika bir oyun çıkıyor ortaya. Nexuiz oyununda yapay zekaya son derece hakim düşmanlar ve yaratıklar var. Bu düşmanlar çok kurnazca davranıyorlar, sizlerin oyunda onları ve stratejilerini yenmeniz gerekiyor. NEXUIZ demo sürümünde 9 adet silah 24 adet harita ve 15 oyuncu modeliyle bizlere inanılmaz bir oyun ortamı hazırlıyor.

Her zamanki gibi Quake’in üretici firması olan Alientrap cidden güzel iş çıkarmış. Nexuiz oyununda, canavarlar ve düşmanlar aleminin istilasına uğramışlar şehirleri, illeri, ülkeleri, gezegenleri kurtarıyoruz. Tabi kurtarma operasyonunu yaparken ilk önce adamımızı seçiyoruz. Seçtiğimiz adamla efsaneler yaratıyoruz, sonra da istediğimiz silahları alıyoruz. Haritadan bir bölge seçerek maceraların kapısını aralayabilirsiniz.

Oyunda dikkat edilmesi hususlardan biri de düşmanların bazılarında çok güçlü silahlar var o silahlardan kaçmak düşmanların boyun ve kafa kısımlarına nişan alarak düşmanı etkisiz hale getirmek. Amaç Quake ile aynı ama oyun olarak çok farklı bir oyun karşımıza çıkıyor. Özellikle üç boyutlu olması tam bir büyüleyici atmosferi bize sunuyor. Oyundaki duvara yansıyan gölgeler, sesler, ışıklar, silahlar, bombalar, oyuncu seçenekleri, harita kısacası tüm oyun çok gerçekçi.

Etiketler: , ,