Nitro Nation 6 ikon

Nitro Nation 6


Nitro Nation 6 oyunu 2 Nisan 2014 tarihinde Creative Mobile şirketi tarafından yayınlanan drag yarış oyunudur. Drag yarışında grupta kura ile eşleşen iki otomobilin aynı anda start alarak düz asfalt zeminde en kısa sürede parkuru bitirmesi gerekiyor.

Oyunda günlük yaşantımızda da gördüğümüz, kullandığımız ve bindiğimiz araçlar ve büyük markaların spor arabalarını görmeniz mümkün. Bu araçların arasında klasik arabalar, Amerikan Kaslı araçlar ve modern araçlar bulunuyor. Oyunda bulunan 100’den fazla aracın markaları arasında Audi, Volkswagen, BMW, Subaru, Chevrolet, Subaru, Chrysler, Nissan, Dodge, Mercedes-Benz, Ford ve Jaguar gibi büyük otomotiv markaları da yer alıyor.

Nitro Nation 6 oyunu çevrimdışı oynanmasının yanı sıra online oynama özelliği de sunuyor. Online olarak diğer oyuncularla kozlarınızı paylaşabilirsiniz. Piyasada bulunan bir çok drag yarışı oyunu online oynamaya izin vermezken Nitro Nation 6’da bunun olması oyunu öne çıkarıyor. Her arabanın farklı yükseltme seçenekleri sunması sonucunda oyun içi rekabet ve denge ortamı sağlanıyor.

Nitro Nation 6 oyunu göz alıcı grafiklere sahip. Oyun içerisinde kullanılan arabaların makyajlarındaki en ufak detaylar bile atlanmamış. Oyundaki oyun içi sesler de araçların gerçek motor seslerini anımsatacak şekilde gerçekçi bir sunumla verilmiş.

Nitro Nation 6 oyunu Microsoft’un resmi internet sitesinde 5 üzerinden aldığı 4.3 puan ile de en çok sevilen oyunlar kısmında yer almaktadır. Kullanıcılara eşsiz deneyim sunan Nitro Nation 6 oyunu için sizde arabanızı seçin, vites atın ve yarışları kazanın!

En son Oca 3, 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
 • Kısa yüklenme süreleri
 • Başarılı grafikler
 • Tutarlı oynanış
Eksileri
 • Hile yapılabiliyor

Nitro Nation 6 Tanıtım Videosu

Nitro Nation 6 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Nitro Nation 6 YAPILAN YORUMLAR
 • MUHAMMED
  3 sene önce

  YA BU OYUN WİNDOWS 7 VİSTA 32 BİT
  AMD SEMPRON (TM) SI 42
  1GB RAM
  İŞLETİM SİSTEMİNE SAHİP BİLGİSİYARDA ÇALIŞIRMI.