Nitro Nation ikon

Nitro Nation


Nitro Nation, Windows 8 ve üzeri işletim sistemine sahip bilgisayarlarda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi drag yarışı oyunlarından birisidir. Oyunda gerçek hayattakilerle birebir aynı modellenmiş lisanslı araçlarla yarışmanın zevkini çıkaracaksınız.

Oyunda lisanslı araçlardan oluşan takımınızı kurabilirsiniz. Oyuna arkadaşlarınızı davet ederek onlarla yarışabilir, düzenli olarak güncellenen turnuvalara katılarak çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Rüyanızdaki drag aracını oluşturabilmek için diğer oyuncularla parça takası yapabilmeniz de oyunun orijinal özelliklerinden birisi.

Oyunda sokak yarışı, muscle ve klasik araçlar gibi çok çeşitli araç bulunuyor. Ayrıca oyuna düzenli güncellemeler ve etkinliklerle sürekli yeni araçlar ekleniyor. BMW, Audi, Ford, Chrysler, Volkswagen, Chevrolet, Subaru, Dodge, Nissan ve Mercedes Benz gibi dünyaca bilinen markaların 100’den fazla aracı oyunda mevcut bulunmakta ve her geçen gün bu sayı artıyor.

Oyunda bu tür oyunlarda pek görmeye alışık olmadığınız şekilde premium parçalar bulunmuyor. Bu da tüm oyuncuların eşit şartlar altında yarışmasını ve kazananı özel parçaların değil de yeteneğin belirlemesini sağlıyor.

Daha önce NFS oyunlarından alışık olduğunuz blueprint sistemi Nitro Nation oyununda da bulunuyor. Oyunda topladığınız blueprintler ile 3 farklı rütbede 33’den farklı upgrade seçeneği sizleri bekliyor olacak.

Oyunun grafikleri ve sesleri kesinlikle sizi mutlu edecek kadar kaliteli. Özellikle araçların devirleri yükselirken ve vites değiştirirken çıkan sesler çok hoşunuza gidecek. Oyundaki efektler ve animasyonlar da oyunun kalitesine yakışacak şekilde.

En son Ağu 11, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Kazanmak için ödemek zorunda değilsiniz
  • 100'den fazla lisanslı araç
  • Çok fazla upgrade seçeneği
Eksileri
  • Online yarışlarda aynı kullanıcılarla eşleşme
  • Türkçe dil desteği mevcut değil

Nitro Nation Tanıtım Videosu

Nitro Nation oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Nitro Nation YAPILAN YORUMLAR
  • ibo
    6 sene önce

    oyunu indirmek istiyorum