Nitro Stunt Racing

Nitro Stunt Racing

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu320 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiAralık 13th, 2015
Hemen indir (320 MB)
1455 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(5 votes, average: 3,80 out of 5)
Loading...Loading...

GameSeed tarafından geliştirilen ve yayınlanan Nitro Stunt Racing, farklı bir yarış deneyimi sunan bir yarış oyunu. Formula Jet, F-Jet, adı verilen araçlarıyla araba yarışlarına yeni bir soluk getiren oyunda, arabalar nitro reaktörler ile donatılmış durumda ve arabalarla bu reaktörler sayesinde çok çeşitli akrobatik hareketler yapabilmek mümkün.

Yarışlar Jump, Looping ve Super Cross adı verilen ve zıplama, dönme gibi çeşitli şekillerde olmak üzere temelde üç yarış tipinde yapılıyor. Üç farklı zorluk seviyesi olan oyunda beş farklı da oyun modu bulunuyor. Training adı verilen test yarışı ve denemeler yapılabilen mod, Arcade adı verilen arabanın zarar görmesinin kapalı olduğu ve çok çeşitli akrobatik hareketler yapılabilen mod, Duel adı verilen çok iyi bir rakibe karşı düello şeklinde yarış yapılan mod, Course adı verilen 15 rakibe karşı yarış yapılan mod ve Championship adı verilen ve şampiyona şeklinde yarışlar yapılan mod olmak üzere modlardan oluşan oyunda online bir puanlama sistemi bulunuyor ve aldığınız skoru internetten paylaşabiliyorsunuz. Bu da gerek arkadaşlarınızla gerekse de dünya çapında oyunda iddialı oyuncularla yarışma imkanı sağlıyor.

Jump It Up, Red Run, Loopings, Hot Rusk ve Twisted Irons adında 5 farklı pistin bulunduğu oyunda pistler oyunculara çok çeşitli akrobatik hareketler yapma imkanı sunuyor. Bu da oyuna keyif ve stres atıcılık katıyor. Ayrıca asfalt, çamur, kum, metal gibi çeşitli yollar bulunuyor. Yarışı en iyi dereceyle bitirebilmek için yol tiplerine uygun sürüş yapmak gerekiyor.
Ortalama üstü grafiklere ve gerçekçi motor seslerine sahip Nitro Stunt Racing, oyunseverler için farklı ve zevkli bir oyun deneyimi sunuyor.

Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :