Oyunculara Özel XL Gaming Mouse Pad

Oyunculara Özel XL Gaming Mouse Pad

Oyunculara Özel XL Gaming Mouse Pad

Online oyunları oynayan sayısı arttıkça bu oyunlardaki rekabet düzeyi de arttı. Bu da oyuncuları daha iyi donanımlara ve oyun yeteneklerini ve oynanış kolaylığını artıran çevre birimlerine yönlendirdi. Oyuncular için özel üretilen büyük mouse padleri bu dönemde oldukça popüler olmaya başladı.

Üst düzey baskı kalitesi olması, mouse’un üzerinde yağ gibi kayması, kauçuk alt dokusu ile kaymadan sabit durması, klavye ve mouse ikisi birlikte kullanabileceğiniz büyüklükte olması en çok tercih edilme sebeplerinden.

PUBG Mouse Pad

Üstelik en çok sevdiğiniz oyunların grafikleri mouse padlerin üzerine baskı olarak uygulanabiliyor. Dikdörtgen modellerin aksine oval şekilli mouse padlerinde mouse’un kullanıldığı sağ kısım daha geniş dizayn edilerek mouse kullanım alanına daha çok konfor ve hareket alanı sağlanmış.

Mousepad ölçüleri

73 cm uzunluğunda ve 33 cm genişliğinde olan modellerde hem mouse hem de klavye için yeterli genişlik mevcut. Farklı desenleri ve modelleri incelemek isteyenler için ürünün linkini de paylaşıyoruz tabi ki:

Gaming Mouse Pad Tüm Modellerini İncele

En son Haz 27, 2020 tarihinde güncellenmiştir.

Oyunculara Özel XL Gaming Mouse Pad YAPILAN YORUMLAR
  • Yusuf
    1 sene önce

    Grafik kalitesi süper, hafif bir kokusu var ama rahatsız edici değil, büyüklüğü yeterli, klavye ve mouse rahat sığdı. Mouse kısmının geniş olması güzel, mouse üzerinde güzel kayıyor. Alacak oyuncu arkadaşlara tavsiye ederim.