Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum

Oyunlardaki Unutulmaz Kötü Karakterler

Oyunları oyun yapan ve en çok hatırlanan genellikle oyunlardaki başrol karakterleridir. Ama bazı oyunlar vardır ki bu oyunlar kötü karakterleri ile hatırlanır. Resident Evil Nemesis’teki Nemesis, Street Fighter’daki Mr. Bison gibi kötü karakterlerle anılan oyunları ve bu oyunlardaki unutamadığımız kötü karakterleri listeledik :

8. Joker – Batman: Arkham Asylum

Joker

Joker, Batman filmlerinde sevilen ve izlemesi çok keyifli bir karakter olsa da Batman: Arkham serisinde resmen bize kan kusturuyor. Kötülük yöntemleri ve zorluğu ile listemizde olmayı en çok hak eden kötü karakterlerden birisi olduğu kesin.

7. Shang Tsung – Mortal Kombat

Shang Tsung

Mortal Kombat serilerinin hepsinde yer alan kötü karakter Shang Tsung kötülerin başındaki adamdır ve oyunlarda genellikle oyunu bitirmek için yenmeniz gereken son karakterdir. Shang Tsung kendine has hareketlerinin yanı sıra diğer bütün karakterlere dönüşebilmesi de geçmesi en zor adamlardan birisi olmasını sağlıyor.

6. Heihachi Mishima – Tekken 7

Heihachi Mishima

Yaşlı görünüşüne rağmen karizmasından ve gücünden hiçbir şey kaybetmeyen Mishima karakteri Tekken 7 oyununun senaryosunun ortasında yer alıyor. Oyunun unutulmaz bir oyun olmasını iyi karakterlerden çok acımasız Heihachi Mishima karakterine bağlı olduğunu söyleyebiliriz.

5. Jacqueline Natla – Tomb Raider Anniversary

Jacqueline Natla

Tomb Raider serisinde bir çok doğa üst canavar, yaratık ve karakterle savaşıyorsunuz. Jacqueline Natla’nın bunlardan en çok akılda kalanı olduğunu söyleyebiliriz. Karizmatik duruşlu bir iş kadını olan Natla, yeni bir ırkın oluşması için çalışmalar sürdürüyor ve kendisi de bu mutant ırkından bir yaratığa dönüşüyor.

4. Vizier – Prince of Persia Sands of Time

Vizier

Şeytanın elçisi olan Vizier PoP serisinde krallığı ele geçirip Prensi öldürmeye çalışan karakter. Yüzüne baktığınızda bile iğreneceğiniz bir karakter olan Vizier oyunda çeşitli yaratıklara dönüşüp yenilmesi zor bir karakter haline geliyor.

3. Cyberdemon – Doom 3

Cyberdemon

6 metrelik boyu ve korkunç görünümü ile Doom 3 oyununu bir kabus haline getiren Cyberdemon aynı zamanda oyundan aldığınız zevkin artmasını sağlıyor. Ard arda fırlattığı 3 rokete yakalandığınız anda ölümden kaçamayacağınızı da bilmeniz gerekiyor.

2. Combine – Half Life 2

Combine

Half Life 2 oyununun gergin atmosferini daha da gerecek bir karakter olan Combine Half Life 2 gezegenindeki kaynakları toplayıp insanları köle olarak ele geçirmeye çalışan bir kötü karakter olarak karşımıza çıkıyor.

1. Nemesis – Resident Evil 3 Nemesis

Nemesis

Resident Evil 3 oyununa adını veren Nemesis bize göre en zor Resident Evil oyununun serinin 3. oyunu olmasını sağlıyor. Sürekli öldürdüğünüz ve sürekli karşınıza çıkan Nemesis karakteri Racoon City sokaklarını sizin için tam bir kabus haline getiriyor. Nemesis’in korkusundan diğer zombileri gözünüz görmüyor bile.

3892 kez okundu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
En Güçlü Vuruşa Sahip 8 Oyun Karakteri En Güçlü Vuruşa Sahip 8 Oyun Karakteri Özellikle dövüş oyunlarında karakter seçerken vuruşları ve özel hareketleri en fazla enerji götüren karakterleri seçmeye çalışıyoruz. Peki hiç video oyunlarında en güçlü..
Türkiye’de Geçen Oyunlar Türkiye’de Geçen Oyunlar Biz Türkler’e ait bir durum mudur bilmem ama yabancı dizilerde ve filmlerde Türkiye’den bahsedilince Türkiye’den bir yer gösterilince, senaryonun bir kısmı Türkiye’de..
En Kötü 10 Mortal Kombat Karakteri En Kötü 10 Mortal Kombat Karakteri Mortal Kombat serisi dünyanın en çok bilinen dövüş oyunlarının arasında ilk 3’e girebilecek bir oyun serisidir desek abartmış olmayız. Oyunun başarısında sahip..
21. Yüzyılın Unutulmaz Oyun Karakterleri 21. Yüzyılın Unutulmaz Oyun Karakterleri Oyun oynayanların oyunları bitirdikten sonra genellikle aklında kalan oyunun karakterleri ve onlara ait hikayelerdir. Biz de 21. yüzyıl oyunlarını inceleyerek bunların arasından..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :