Paramanya’dan Sevgililer Gününe Özel Ödüller

Paramanya’da Aşk Kazanıyor

paramanya sevgililer günü

Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya, Sevgililer Günü’ne özel ödüllerle oyuncularına aşk dolu bir hafta geçirme imkanı sunuyor.

Netmarble’ın Türkiye’deki en sevilen mobil oyunu Paramanya, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel etkinliklerle oyuncularını ödüle doyuracak. Paramanya’da hem oyuncular hem de dostluk ve sevgi kazanacak.

Sevgililer Günü’ne özel karakterler

Paramanya oyununa 7-21 Şubat 2017 tarihleri arasında oyuna girenler, özel görevleri tamamladıklarında Sevgililer Günü’ne özel karakterlerden birini almaya hak kazanacak. 14-17 Şubat tarihlerinde ise herhangi bir elmas paketini arkadaşına gönderen oyuncu, o paketin aynısından kazanacak.

Ayrıca şeker aksesuarlarını toplayan Paramanya oyuncuları özel karakterlerin ikincisini de alıp koleksiyonlarını tamamlayabilecek.

3 çifte sürpriz hediyeler

Paramanya’nın Sevgililer Günü’ne özel bir etkinliği de sosyal medya kanalları üzerinde düzenlenecek. Paramanya resmi Facebook sayfasında fotoğraflarını paylaşan 3 çifti sürpriz hediyeler bekliyor. Türkiye’de ve tüm dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek.

Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

App Store: https://buff.ac/4cX4
Google Play: https://buff.ac/4cX5

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi Paramanya websitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

5286 kez okundu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Paramanya Oyununda Büyülü Diyar’a yolculuk Paramanya Oyununda Büyülü Diyar’a yolculuk Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya, Büyülü Diyar Haritası’nı oyuncuların beğenisine sunuyor. Netmarble Türkiye tarafından yayınlanan,Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya,..
Paramanya’ya Kanuni Sultan Süleyman Geliyor! Paramanya’ya Kanuni Sultan Süleyman Geliyor! Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya, Kanuni Sultan Süleyman karakterini oyuncuların beğenisine sunuyor Netmarble Türkiye tarafından yayınlanan ve Türkiye’nin en sevilen..