PC’de Arkadaşlarla Online Oynanacak Oyunlar

PC’de Arkadaşlarla Online Oynanacak Oyunlar

PC’de Arkadaşlarla Online Oynanacak Oyunlar

Online oyunlar arkadaşlarla oynayınca daha zevkli oluyor. Eskiden multiplayer oyunlar sayesinde internet kafelerde aynı ağ üzerinden arkadaşlarla oynamanın zevkine varıyorduk. Ama artık internet hızları arttı, yeni online oyunlar çıktı ve oyun sektörü çok fazla gelişti. Biz de arkadaşlarınızla bilgisayarda oynayabileceğiniz online oyunları araştırdık ve bir liste haline getirdik.

PC’de Arkadaşlarla Online Oynanacak Oyunlar Listesi

  • Counter Strike Global Offansive
  • Destiny 2
  • Minecraft
  • Don’t Starve Together
  • Call of Duty: Warzone
  • Overwatch
  • PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds)
  • Among Us
  • Team Fortress 2
  • The Forest

Counter Strike Global Offansive

Türkiye’de bir anket yapsak arkadaşlarınızla en çok oynadığınız online oyun hangisi diye sorsak şüphesiz en çok söylenen oyun CS GO oyunu olacaktır. Oyunun muhteşem bir rekabet ortamı sağlaması, senelerdir oynanması ve hemen hemen herkesin oynanış konusunda uzmanlaşması ortaya muhteşem online karşılaşmalar çıkarıyor.

Counter Strike Global Offensive indir

Destiny 2

Şimdiye kadar yapılmış en iyi çevrimiçi çok oyunculu oyunlardan biri için takım kurun ve sürekli genişleyen aksiyon RPG oyunu Destiny 2’de galaksiyi keşfedeceksiniz. 2017’de piyasaya sürülen bu yağmacı nişancı oyunu, oyunculara oynamaya devam etmeleri için yeterli nedenler sağlayarak gelişmeye devam ediyor. Üstelik Destiny 2 oynamak ücretsiz hale geldi, böylece yeni oyuncular üç oyunculu co-op hikayesine girebilir, altı kişilik mangaların bir parçası olarak baskınlar yapabilir ve PvP’de rastgele takılabilirsiniz.

Minecraft

Hiç şüphe yok ki Minecraft, özellikle oyuncularına sunduğu özgürlük nedeniyle son on yılın açık ara en başarılı oyunlarından biri. Rastgele oluşturulmuş dünyalara girebilmek ve hayal edebileceğiniz her şeyi inşa edebilmek dışında, oyun aynı zamanda arkadaşlarınızla her şeyi yapmanıza izin veriyor!

Minecraft indir

Don’t Starve Together

Arkadaşlarla oynayabileceğiniz en eğlenceli hayatta kalma oyunlarından birisi olan Dont Starve Together oyununda açlıktan ölmemek için bir üs kurup muhteşem bir mücadele vereceksiniz.

Call of Duty: Warzone

Battle Royale sahnesindeki en yeni yüzlerden biri olan Call of Duty: Warzone, paraşütle atlayan, zırhını kuşanan, ödüller için yağmalayan ve son kalan olmak için savaşan 150 oyuncuya kadar oynaması ücretsiz bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Büyük haritalar, araçlar, benzersiz operatörler ve mevsimlere göre değişen çoklu modlarla, bildiğiniz ve sevdiğiniz Call of Duty oynanışı.

Overwatch

Overwatch, en büyük oyun şirketlerinden biri olan Blizzard tarafından yapılan son derece popüler bir oyundur. Özetlemek gerekirse, karakterlerinin her biri için çok çeşitli mekaniklere sahip birinci şahıs nişancı oyunudur.

Arkadaşlarınızla çevrimiçi oynamak için en iyi oyunlardan biri, hızlı maçları, rekabetçi oyunu ve Arcade modunda daha da alternatif bir oynanışı var. Overwatch yıl boyunca özel etkinlikler düzenler ve ücretsiz olarak yeni karakterler ve görünümler eklemeye devam eder.

Overwatch indir

PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds)

Herkes eskisi kadar oynamadığını söylüyor ama bir yandan da herkesin ya telefonunda ya tabletinde ya bilgisayarında ya da hepsinde hala kurulu olan bir oyun. Battle Royale oyunlarına bakış açısını değiştiren ve çığır açıcı bir oyun olduğu kesin.

Among Us

Bu bağımsız oyun, mobil versiyonundaki sosyal yönleri ve oynaması ücretsiz olması sayesinde COVID-19 salgını sırasında popülaritesi hızla artmasına rağmen pandemiden birkaç yıl önce piyasaya sürüldü. Among Us, siz ve bir grup oyuncunun bir uzay gemisi mürettebatı olduğu, ancak bir oyuncunun gemideki herkesi öldürmeye çalışarak eve dönüş yolculuğunuzu bozan şekil değiştiren bir uzaylı olduğu bir oyun. Bir ceset rapor edildiğinde, suçlunun kim olduğuna oy verirsiniz. Başarılı olursa, katil uzaya fırlatılır. Aksi takdirde, yabancı başka suçlar işlemekte serbesttir.

Team Fortress 2

Team Fortress 2 oyunu biraz eski olabilir, ancak Overwatch ve diğer benzer birinci şahıs nişancı oyunları için en büyük ilham kaynaklarından biri olarak bilinir.

Oynaması tamamen ücretsizdir, ancak karakterinizi kişiselleştirmek istiyorsanız kozmetik eşyaları satın almanız gerekir. Grafikleri son derece iyi bir şekilde eskimiştir ve oyun bugün bile sürekli yeni güncellemelere sahiptir.

The Forest

Uçağınız bir adaya düşüyor ve yerliler tarafından kaçırılıyorsunuz. Hayatta kalmanız için çok zorlu bir süreç sizi bekliyor. En iyisi bu zorlu oyunu arkadaşlarla oynayıp iş planı yapmak.

En son Kas 6, 2022 tarihinde güncellenmiştir.

PC’de Arkadaşlarla Online Oynanacak Oyunlar YAPILAN YORUMLAR