Pioneering: Explore the Early American West ikon

Pioneering: Explore the Early American West

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

Pioneering: Explore the Early American West macera ve rol yapma unsurları ile bezenmiş bir simülasyon oyunudur.

Pioneering serisinin ilk serüveni olan Explore the Early American West oyununda lider olmaya çalışan bir genci canlandırıyorsunuz. Oyunda meydana gelen hayat simülasyonu eski Batı Amerika’nın yeniden oluşturulmasına şahitlik ediyor. Hudutlar yeni yeni oluşmaya başlamıştır ve iç savaşlarla sınırların çizilmesine şahitlik edeceksiniz.

Oyundaki görevleriniz tarihin akışına uygun bir şekilde veriliyor ve tarihsel gerçeklikleri oynuyorsunuz. Oyunda evlilikten, toprak almaya ve savaşlara kadar eski Amerika vahşi batısını yaşayacaksınız ve bunlar size görevler olarak verilecek. Keşfedeceğiniz çok büyük bir dünya ve başa çıkmanız gereken çok sayıda düşmanınız var. Oyundaki hedefler gerçek hayatta başarmaya çalışılan görevlerle paralel. Daha iyi bir hayat yaşamak ve ailenizin de daha iyi bir geleceğe sahip olması için uğraşan bir insanın gözünden oynuyorsunuz.

Oyunun grafikleri 2009 yılında çıkan diğer oyunlarla karşılaştırıldığında biraz düşük kalıyor. Sesler de grafikler gibi pek vasatın üzerinde değil. Ben hikayeye odaklanırım çok iyi görseller olmasa da benim için fark etmez diyenler oyundan zevk alabilirler.

En son May 20, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Pioneering: Explore the Early American West Tanıtım Videosu

Pioneering: Explore the Early American West oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

TAVSİYE İÇERİKLER
Pioneering: Explore the Early American West YAPILAN YORUMLAR