Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Pioneering: Explore the Early American West

Pioneering: Explore the Early American West

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu158 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
EklenmeOcak 8th, 2016 by
Hemen indir (158 MB)
1426 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Pioneering: Explore the Early American West macera ve rol yapma unsurları ile bezenmiş bir simülasyon oyunudur.

Pioneering serisinin ilk serüveni olan Explore the Early American West oyununda lider olmaya çalışan bir genci canlandırıyorsunuz. Oyunda meydana gelen hayat simülasyonu eski Batı Amerika’nın yeniden oluşturulmasına şahitlik ediyor. Hudutlar yeni yeni oluşmaya başlamıştır ve iç savaşlarla sınırların çizilmesine şahitlik edeceksiniz.

Oyundaki görevleriniz tarihin akışına uygun bir şekilde veriliyor ve tarihsel gerçeklikleri oynuyorsunuz. Oyunda evlilikten, toprak almaya ve savaşlara kadar eski Amerika vahşi batısını yaşayacaksınız ve bunlar size görevler olarak verilecek. Keşfedeceğiniz çok büyük bir dünya ve başa çıkmanız gereken çok sayıda düşmanınız var. Oyundaki hedefler gerçek hayatta başarmaya çalışılan görevlerle paralel. Daha iyi bir hayat yaşamak ve ailenizin de daha iyi bir geleceğe sahip olması için uğraşan bir insanın gözünden oynuyorsunuz.

Oyunun grafikleri 2009 yılında çıkan diğer oyunlarla karşılaştırıldığında biraz düşük kalıyor. Sesler de grafikler gibi pek vasatın üzerinde değil. Ben hikayeye odaklanırım çok iyi görseller olmasa da benim için fark etmez diyenler oyundan zevk alabilirler.

Ekran Görüntüleri

Tanıtım Videosu

Youtube
1426 kez indirildi
Etiketler:


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :