Police Quest Swat 2 ikon

Police Quest Swat 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 56 / 4,31
Loading...

Yosemite Entertainment firması tarafından geliştirilen ve Sierra Entertainment firması tarafından yayınlanan Police Quest: SWAT 2, gerçek zamanlı bir strateji oyunu.

Bilindiği gibi iyi bir gerçek zamanlı strateji oyununda oyuncunun odaklanması gereken en önemli iki nokta kaynak yönetimi ve rakibinden daha iyi bir güç oluşturmaktır. Birkaç istisna dışında neredeyse tüm gerçek zamanlı oyunlar için bu durum bir kural haline geldi. Çünkü gerçek zamanlı oyunlarda sizin tehdit arz edebilecek durumları anında tespit etmeniz ve buna göre bir reaksiyon göstermeniz gerekiyor. Bu durum Police Quest SWAT 2 oyununda tam olarak karşımıza çıkıyor ve oyunseverlere iyi bir gerçek zamanlı strateji deneyimi vaat ediyor.

SWAT 1’de var olan bir çok olumsuz durum, SWAT 2’de giderilmiş durumda. Hem SWAT ekibinde hem de teröristler tarafında oynayabileceğiniz oyunda, 30 farklı senaryo bulunuyor. Bu senaryolara ek olarak çoklu oyuncu desteği de bulunmakta. Çoklu oyuncu için ayrıca haritalar da bulunuyor.

Her bir senaryo hakkında bilgi veren ve ne ile karşılaşacağınıza dair kısa bir bilgilendirme videosu ile başlayan oyunda, SWAT ekibinde olduğunuzda isyanları kontrol altına alma, keskin nişancılık yapma gibi çeşitli görevlerle karşılaşılıyor. Terörist tarafında yer aldığınızda ise ayaklanma yapıyor ve pusu kuruyorsunuz. Kendi ekibinizi kurmanın da mümkün olduğu oyunda, çok çeşitli tipteki karakterleri seçmeniz de mümkün. Oyunda bazı senaryolar için donanımların görevleri yerine getirmek için yeterli olmadığı göze çarparken, doğru ekipmanlara sahip olduğunuzda ise oyunun senaryosu oldukça akıcı bir hal alıyor.

Grafiklerin iyi durumda olduğu SWAT 2’te, ses efektleri grafiklere oranlara daha zayıf kalıyor. Oyunda bulunan Close Combat kısmı ise gerçek zamanlı bir taktik oyununun ne denli keyifli olabileceğini gösteriyor.

Police Quest SWAT 2, genel itibariyle oldukça heyecanlı ve adrenalini yüksek olan bir oyun. Her ne kadar bir miktar dağınık bir oyun alanına sahip olsa da oyun, oyunseverler için oldukça kaliteli ve oynanabilirliği yüksek bir şekilde karşımıza çıkıyor.

En son Nis 26, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Police Quest Swat 2 Tanıtım Videosu

Police Quest Swat 2 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Police Quest Swat 2 YAPILAN YORUMLAR