Pro 11 – Football Manager Game ikon

Pro 11 – Football Manager Game

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 11 / 3,67
Loading...

Futbolla ilgileniyorsanız ve maçları takip ediyorsanız Pro 11 Football Manager Game ile kendi takımınıza sahip olabilirsiniz. Hayranlıkla izlediğiniz takımları ve dünya yıldızlarını yönetmek artık elinizde. Pro 11 Football Manager, Avrupa liglerindeki birçok takımı yönetme olanağı sunuyor. Menajerlik oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre.

Pro 11 Football Manager, gelişmiş opsiyonlara sahip bir menajerlik oyunu. Kaliteli grafikleri ve gelişmiş opsiyonlarıyla oyuncuya gerçeğe yakın bir deneyim sunuyor. Bilgisayara karşı veya multiplayer olarak oynanabilen Pro 11 ile istediğiniz ligde oynayabilir, efsanevi takımlardan birini yönetebilir veya kendi takımınızı kurarak dünya devlerine meydan okuyabilirsiniz.
Devraldığınız veya kurduğunuz takımı yönetirken, bütün detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. Yapmanız gereken yalnızca transferlerden ibaret değil. Doğru oyuncuları seçmeli, teklifleri yönetmeli, takımınızın altyapısını güçlendirerek öne çıkan oyunculara fırsat vermelisiniz. Ancak bu şekilde güçlü ve başarılı bir takım kurabilirsiniz. Diğer yandan, birçok muadil oyunun aksine Pro 11, takımınızı tam anlamıyla modifiye etme şansı da sunuyor. Oyunda forma renginden ambleme kadar birçok konuda değişiklik yapmanız mümkün.

Oynanacak maçın planını ve oyuncuların yerleşimini de sizin belirlemeniz gerekiyor. Yani bu oyunda sadece bir takım sahibi veya menajer değil, aynı zamanda teknik direktörsünüz. Temel amaç ise takımı ligde üst sıralara yükselterek şampiyonluk kazanmak. Bunun için doğru transferleri yapmanız, altyapıyı iyi kullanmanız, maç planını dikkatli belirlemeniz ve transfer piyasasını etkili kullanmanız gerekiyor.

Pro 11, mevcut liglerdeki futbolcu datasını barındırıyor. Yani bu oyunca Messi, Ronaldo gibi bir dünya starıyla oynamak mümkün. Bunun yanında kendi futbolcularınızı da yaratabilir ve yetiştirebilirsiniz.

En son Mar 6, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Komplike oynanış
  • Gerçek takımlar mevcut
  • Gelişmiş taktik sistemi
Eksileri
  • Hatalar mevcut
  • Transfer sistemi daha iyi olabilirdi
  • Transferler çok pahalı

Pro 11 – Football Manager Game Tanıtım Videosu

Pro 11 – Football Manager Game oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Pro 11 – Football Manager Game YAPILAN YORUMLAR