Radical Heights ikon

Radical Heights


Radical Heights oyunu, daha önce LawBreakers ve Gears of War gibi oyunlarla kendini kanıtlamış Boss Key Productions tarafından geliştirilen TPS türünde battle royale oyunudur. Tüm diğer battle royale tarzındaki oyunlarda olduğu gibi Radical Heights oyununda da hayatta kalan son kişi olmaya çalışacaksınız ama diğer oyunlardan farklı olarak bu sefer bir televizyon şovunun bir parçası olarak daha fazla şöhrete kavuşmaya çalışıyorsunuz.

Oyun genel hatları ile 80’li yılların popüler kültürü ve 80’lerin estetiği temel alınarak tasarlanmış. 80’lerde görmeye alışık olduğunuz mekanlar, atari salonları, jetonlu otomatlar, buram buram nostalji kokan renkli elbiseler ve renk patlamasına uğramış mekanlarda BMX bisikletlerle dolaşarak zaman zaman mekandaki küçük oyunları da oynayarak diğer yarışmacıları öldürmeye çalıştığınız bir oyun. Oyunu oynarken sanki 80’li yıllarda çekilmiş bir aksiyon filmini izliyormuş gibi bir hisse kapılabilirsiniz.

Radical Heights oyununda en önemli kavram para toplamak. Oyun içinde toplayabildiğiniz kadar para toplayarak bunları kullanabiliyorsunuz. Hatta neredeyse hiçbir online oyunda daha önce rastlamadığımız topladığınız paraları ATM aracılığı ile bankaya yatırıp bir sonraki oyunda veya başka bir haritada kullanabilme özelliği gerçekten çok zekice düşünülerek eklenmiş bir özellik. Para ile çeşitli ekipmanlar ve silahlar satın alarak rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyunlar arasında bu parayı kullanarak kendi görünümünüzü de kişiselleştirecek 80’lerin modasına uygun elbiseler ve görünüm objeleri satın alabilirsiniz. Para ile oyunda bulunan kumar makinelerinde şansınızı denemeniz de mümkün.

80’lerin çılgınlığını başarılı bir şekilde oyuna yansıtan Radical Heights’ta rakiplerinizin üzerinden trambolin ile zıplayabilir, BMX bisikletlerle rakiplerinize çarpıp öldürmeye çalışabilir ve oldukça fazla çeşide sahip çok büyük silahlarla onlara karşı avantajlı konuma geçebilirsiniz. PUBG ve Fortnite tarzı bir oyun olmasına rağmen henüz bunlar kadar iyi olmaması da unutulmaması gereken bir diğer detay.

En son May 3, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Radical Heights Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 7 / 8.1 / 10
İşlemci : Intel Core i5-2500K / FX-6300
Ram : 8 GB
Harddisk Alanı : 6 GB
Ekran Kartı : 2 GB, Nvidia GTX 660 / AMD Radeon 7870
DirectX : DirectX 11
Artıları
  • Değişik ve eğlenceli bir tema
  • Çok geniş silah çeşitliliği
Eksileri
  • Henüz çok yeni olması sebebi ile çok fazla bug var
  • Fizik problemleri mevcut

Radical Heights Tanıtım Videosu

Radical Heights oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Radical Heights YAPILAN YORUMLAR