Rage War ikon

Rage War

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3 / 3,00
Loading...

Zaman yolculuğu, bilim-kurgu filmlerinde ve romanlarında en çok kullanılan temalardan biri. Rage War, bu temayı tarihi-fantastik bir strateji oyununda kullanan harika bir konsepte sahip. Oyunda yapmanız gereken zamanda geriye giderek bir imparatorluk kurmak ve tarihi değiştirmek. Strateji oyunlarını seviyorsanız ve farklı bir deneyim arıyorsanız, yaratıcı bir kurguya sahip olan Rage War tam size göre.

Multiplayer ve tekli oyuncu seçenekleriyle oynanabilen Rage War, grafikleriyle ve kurgusuyla size keyifli bir deneyim yaşatacak. Oyunda zaman yolculuğu teması işleniyor ve temel amaç güçlü bir imparatorluk kurup, zaman makinesinin kayıp parçalarını bulabilmek. Ancak bunu yaparken karşınıza başta güçlü ve acımasız ordular olmak üzere birçok engel çıkıyor.

Oyunda ilerlemek için görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Strateji oyunu olsa da Age Of Empires, Civilization gibi oyunlardan çok farklı bir ilerleyişe sahip. Oyundaki eylemleri yapmak için görev almanız gerekmekte. Bina inşa ederek, kaynak toplayarak ve savaşarak imparatorluğunuzu büyütebilir, başarıya ulaşabilirsiniz.

Elbette ilerlemenin tek koşulu güçlü bir ordu değil. Aynı zamanda keşifler yapmanız ve ekonominizi kuvvetlendirmeniz gerekiyor. Bir köy olarak başlayan krallığı imparatorluğa çevirmek için yeni bilimler keşfetmeli, teknolojinizi geliştirmeli ve üniversitedeki araştırma görevlerini yerine getirmelisiniz. Yaptığınız her geliştirme, zaman makinesinin bir parçasını daha bulmanızı sağlayacak ve sizi oyunda başarıya ulaştıracaktır.

Bilim kurguyla tarihi stratejiyi başarılı bir biçimde harmanlayan bu oyunda, eski medeniyetleri, tarihten silinmiş imparatorlukları keşfetmeniz gerekiyor. Ayrıca ticaret, ekonomi, bilim gibi konular da hükümdar olarak sizin sorumluluğunuzda. Detaylı bir kurguya sahip olan bu oyunda attığınız her adımda zorlu bir görev yapmanız gerekecek. Yer yer zor olmasına rağmen keyifli bir oyun olduğunu belirtmekte fayda var.

Rage War, gerçek zamanlı oyun özelliği ve dinamik grafikleriyle ilgi çekiyor. Fury Studio tarafından geliştirilen ve yayınlanan bu oyunu indirip zamanda heyecanlı bir yolculuk yapmak için daha fazla beklemeyin.

En son Nis 26, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Değişik oyun senaryosu
  • Browser veya masaüstünden oynayabilme
  • Eğlenceli oynanış tarzı
Eksileri
  • Yavaş ilerleme

Rage War Tanıtım Videosu

Rage War oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Rage War YAPILAN YORUMLAR