Real Car Parking 2017 iPhone ikon

Real Car Parking 2017 iPhone


Genetic Studio tarafından geliştirilen Real Car Parking 2017 araç simülasyonu türünde IOS işletim sistemine sahip telefonlarda oynanabilen bir App Store mobil oyunu.

Diğer araba park etme oyunlarından farklı olarak Real Car Parking 2017, üstün kaliteli grafikler, sensör sistemi, kolay park yönetimi ve araç içi görüş ile birlikte farklı kamera açıları sunuyor. Araç görünümü dışında yakınlaştırma ve uzaklaştırma gibi seçeneklerinin de bulunduğu oyunda ayrıca arabayı sürerken istediğimiz yere bakabiliyoruz. Bu durum da bize gerçeklik deneyimi sunuyor. Ek olarak oyunun gerçekliğini arttıran artı özelliklerinden bir tanesi de oyuna başlamadan kontak anahtarına basmamız ve emniyet kemerini takmamızın gerekmesi. Basit bir özellik olmasına rağmen oyuna güzel bir tat katmış.

Oyunun keyfini çıkarırken arabayı nasıl park edeceğimizi, pratik yaparak kendimizi nasıl kontrol edeceğimizi de öğreniyoruz. Oyunda öğrendiğimiz bu basit pratik bilgilerin gerçek hayatımıza da fayda sağlaması mümkün.

Başlangıçta araba olarak VW Golf veriliyor ve oyun ilerledikçe daha da lüks araçları alabiliyoruz. Arabayı park ederken oyundaki akıllı kılavuzlarla kolay yöntemler öğrenip bu öğrendiklerimizi sürekli test etme fırsatı bulabiliyoruz. Starter, Time, Hard ve Hardcore olmak üzere dört farklı oyun modunun bulunduğu oyunda basitten zora doğru da 20 seviye bulunuyor. Seviyelerin artmasıyla birlikte başarılı olduğumuzda kazandığımız para ödülü de artıyor. Ek olarak oyun ücretsiz olmasına rağmen bir çok mobil oyunda karşılaştığımız gibi reklamlarla bizi bunaltmıyor. Bununla beraber çok fazla alan kaplamaması da oyuna artı katan önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor.

Real Car Parking 2017, telefonunda keyifli, çok fazla yer kaplamayan ama iyi grafiklere sahip oyun arayan oyunseverler için oldukça kaliteli ve güzel bir oyun deneyimi sunuyor.

En son May 2, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Farklı oyun modları
  • Gerçekçi grafikler
  • Düzgün işleyen fizik kuralları
Eksileri
  • Daha fazla seviye olmalı

Real Car Parking 2017 iPhone Tanıtım Videosu

Real Car Parking 2017 iPhone oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Real Car Parking 2017 iPhone YAPILAN YORUMLAR