Redline ikon

Redline

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 10 / 5,00
Loading...

Redline, Beyond Games tarafından geliştirilmiş ve Accolade tarafından yayınlanmış kahramanın gözünden oyunu oynayabildiğimiz FPS (first person shooter) türü bir yarış video oyunu.
Oyun, Teknoloji Altın Çağı’ndan elli yıl sonra yirmi birinci yüzyılda kurulmuş hayali bir dünyada oynanıyor. Oyunda dünya, içinde yaşayan insanlar ve dışında yaşayan çeteler olmak üzere ikiye bölünmüş durumda. Kıyamet sonrası dünyada geçen oyunda, dünya ayın doğal olmayan bir yörüngesine atılıyor. Bu dünyada gökyüzü kıpkırmızı bir hale dönüşmüş durumda. Koruyucu kubbelerin altındaki lüks şehirlerde geçen oyunda korkunç çetelerin üstünlük için savaştığı dışarıda, bir varoluş mücadelesi mevcut. Oyunun kahramanı, kıyamet öncesinin Mafya / FBI tarzı bir yapıyı andıran ve The Company olarak bilinen çetede Lider Liddy tarafından işe alınıyor ve birlikte çalışmaya başlıyorlar. Karakterimiz lider Liddy’nin rehberliği altında çok kötü durumdaki bir manzarada çeşitli görevlerde görevlendiriliyor.

Oyun genel olarak, karakterin yürümesi şeklinde ya da “Battle Rig” olarak bilinen araçlarda geçiyor. Oyunda oyuncu görevleri yerine getirirken her iki şekilde de hareket etmesi gerekiyor. Araçtayken oyuncu, istediği zaman araçtan inip yürümeye devam edebiliyor. Yürümeye başladığında oyun FPS moduna dönüyor. Ayrıca yürürken diğer düşmanlarla savaşmaya devam ediyor. “Battle Rig” dışında iken oyun daha çok savaş oyunu şeklindeyken, “Battle Rig”e binilmesiyle savaşın yanında oyundan bir yarış oyunu tadı da almaya başlıyorsunuz. Dolayısıyla tek oyunda birden fazla oyun hazzı almanızı sağlamasının yanında farklı iki tip oyun tipi hissiyatı oluşturduğundan daha fazla kişiye hitap ediyor.

Redline’ın önemli özelliklerinden biri de çoklu kullanıcı desteği sunuyor olması. Bu sayede oyunu online olarak arkadaşlarınızla da oynamanız mümkün. Ortalama üstü, fena olmayan grafiklere sahip Redline, oyunseverler için güzel bir oyun deneyimi vaat ediyor.

En son Nis 12, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Redline Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / 7 / 8
İşlemci : Pentium III / Athlon MP
Ram : 128 MB
Harddisk Alanı : 500 MB
Ekran Kartı : GeForce 4 MX 4000 / Radeon 9500
DirectX : DirectX 9

Redline Tanıtım Videosu

Redline oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Redline YAPILAN YORUMLAR