Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Rescue 2013 Everyday Heroes

Rescue 2013 Everyday Heroes

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu562 MB
İşletim SistemiWindows Vista / 7 / 8
EklenmeMayıs 10th, 2016 by
Hemen indir (562 MB)
6605 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(8 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...Loading...

Biz her gün kahramanız…

Bulunduğumuz coğrafyada, kahramanlık dendiğinde aklımıza Polis ya da Asker gelir. Bu mesleklerden birisine dâhil olunduğunda potansiyel kahramansınızdır. Filmlerde, dizilerde ya da romanlarda sert diye tabir edilen adamların neredeyse hepsi bu mesleklerden çıkar. Batı ülkelerinde de durum az çok böyle. Tabi itfaiyeciliği saymazsak. İtfaiyecilik mesleği, Amerika ve Avrupa ülkelerinde oldukça önem verilen ve kahramanlık statüsü biçilen meslekler arasındadır. Zaten böyle olması da son derece doğal, çünkü onlarca belki de yüzlerce kişinin hayatlarını İtfaiye erleri kurtarıyor, hem de her gün. Son zamanlarda İtfaiye teması ülkemizde de işlenmeye başlandı. Aslında geç bile kalındı. Neyse, itfaiyecilik ve önemi konusuna değinmemim sebebini açıklayayım artık. Bir itfaiye simülasyonundan bahsetmek istiyorum bu yazımda.

Rescue 2013 Everyday Heroes isimli bu simülatör oyun, yazımın konusunu oluşturacak. Rescue 2013 Everyday Heroes, gerçekçi bir itfaiye similasyonu. Rondomedia tarafından çıkartılmış bu oyunda amacımız; günün kahramanı olmak. Ancak bir günün değil, her günün. Oyun simülasyon şeklinde olduğu için bir itfaiye departmanı tam olarak bizden soruluyor. Yani, binada bulunan eşyaların yerleşiminden tutun da itfaiye erlerine verilen eğitimlere kadar her aşamayı ayrı ayrı düzenlemek, yapılacak operasyonlarda başarı sağlamak için önemli adımlar oluyor. İtfaiye çalışanlarının çok zor şartlar altında çalışmaları gerektiğini hepimiz biliyoruz. Bu zor şartlara uyum sağlamak için hem bedensel hem de zihinsel olarak sürekli hazır olmaları gerektiğini de fark ettik diyelim. Ne yapmamız gerekir? Cevabımız; antrenman ve eğlence. Yapılacak sportif faaliyetler sayesinde, çalışanlar zor koşullarda dayanıklılıklarını koruyabilecekler. Ayrıca, çalışanların hoş vakit geçirmeleri için sunulan çeşitli oyunlar da onların zihinsel olarak rahatlamasını sağlayacaktır. Zaten simülasyon oyunlarının amacı da budur; normal yaşam da nasılsa, oyunda da öyle olmak zorunda.

Şimdi biraz aksiyon zamanı, şehirde bir otobüs kazası oldu ve araçlar yanmaya başladı ya da bir ev aniden alev aldı belki de bir orman yangını başladı, ne zaman ne olacağını asla bilemeyiz. Peki, bu bizim için bir bahane mi? Eğer kahraman olmak istiyorsak, elbette değil. Olay ne zaman ya da nerede olursa olsun, hızlı müdahale etmek bizim işimiz. Müdahale birimlerini ve araçlarını hazırlayın, vakit daralıyor. Her itfaiye aracının farklı su taşıma kapasiteleri ve basınçları var. Başlangıçta özellikçe biraz alt seviyede başlasak da göstereceğimiz performans ve başarılı müdahaleler sayesinde kazandığımız ödüllerle, itfaiye departmanımıza yeni araçlar ekleyebiliyoruz. Bu arada araçların bakımlarını sürekli olarak yapmayı unutmayın, çünkü olaylara yetersiz su miktarı ile müdahale etmek zorunda kalırsanız, başarısızlık kaçınılmaz olacaktır. Bu arada oyundaki yangın söndürme araçlarının hepsi gerçek hayattaki Alman ve Fin itfaiye araçlarının birebir kopyası. Doğal olarak, yangın söndürmek için kullanılan malzemeler de bu alanda kullanılan malzemelerden modellenmiş durumda. Yani oyuncuya gerçeklik hissini yaşatmak adına, Rondomedia her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş. Sonuç olarak Rescue 2013 Everyday Heroes, simülasyon oyunları sevenlere son derece heyecanlı dakikalar yaşatabilecek kapasite de bir oyun. Grafiksel yapısı ve araç modellemeleri sayesinde de üst düzey bir oynanışa sahip. Size kalansa, şehirde yeni kahramanlık destanları yazmak oluyor.

Rescue 2013 Everyday Heroes Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows Vista / 7 / 8
İşlemci : Intel Dual Core 2, 2.0 GHZveya daha iyi
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 1 GB
Ekran Kartı : ATI Radeon HD 2000 serisi veya Nvidia 7800
DirectX : 9.0c
Artıları
  • Kahramanlık duygusu
  • İnsanlara yardım etme
  • Hızlı oynanış
Eksileri
  • Yetersiz grafikler

Ekran Görüntüleri

Tanıtım Videosu

Youtube
PegiTüm yaşlar için uygun

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
THW Simulator 2012 THW Simulator 2012 THW Simulator 2012 oyunu, bir teknik yardım ekibinin çeşitli görevlerini yerine getirmeye çalıştığınız bir simülasyon oyunudur. Oyunda kazı makinesi, kepçe, minibüs, vinç ve..
Rescue Team 6 Rescue Team 6 Rescue Team 6 oyununda, arama kurtarma ve yardım ekiplerine katılıp bir kahraman olmaya çalışıyorsunuz. Oyunda her biri cesur yardımseverlerden oluşan bir ekibe..
Emergency 2012 Emergency 2012 Emergency 2012 Deep Silver tarafından geliştirilen bir kurtarma ekibi simülasyonudur. Oyunda kurtarma ekiplerinin yönetimi sizin elinizde ve çeşitli lokasyonlardaki çeşitli felaketlere siz..
Fire Department 1 Fire Department 1 Fire Department 1 oyununda yangınlarla mücadele eden bir itfaiye ekibinin başındaki kişi sizsiniz. Oyunda oynayabileceğiniz 34 farklı görev bulunuyor. Bu yangınlar bir..
6605 kez indirildi
Etiketler:


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :