Rig Racer 2 ikon

Rig Racer 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 10 / 5,00
Loading...

Rig Racer 2, Data Design Interactive tarafından PlayStation, masaüstü bilgisayar ve Wii için geliştirilmiş ve Destineer ve Metro3D tarafından yayınlanmış bir video oyunu. Avrupa’da ilk olarak Haziran 2005’te PlayStation 2 için yayınlanan Rig Racer 2 oyunu, daha sonra Kasım 2005’te masaüstü bilgisayarlar için yayınlandı. Akabinde ise 2007 Aralık ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde Wii’ler için yayınlanarak ses getiren oyun arcade türünde kamyonlar içeren bir yarış oyunu.

Avrupa’da bulunan pistlerde yarışılan oyunda güneşli ve hafif yağmurlu olmak üzere çeşitli hava şartlarında oyun oynama imkanı bulunuyor. Hava koşulları ise oyun tarafından rastgele bir şekilde belirleniyor. Oyuncular gerek yarış esnasında belirlenenleri yerine getirerek gerekse de yarışı kazanarak para toplayabiliyor. Yarış esnasında kamyonda meydana gelen herhangi bir zarar durumunda oyuncunun pit stoplara girerek araçlarını tamir ettirmesi gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirmeden yarışa devam etmeniz durumunda bu hasar karşılığı ücret kazançlarınızdan düşüyor. Bu yüzden hem kamyonu dikkatli kullanmanız hem de pit stopları kaçırmayacak şekilde yarışa devam etmeniz gerekiyor. Bu arada pit stopta aracı tamir ettirmenin ücretsiz olduğunu söylemekte de fayda var. Bu durum hem oyunu zorlaştırmakta hem de oyuna bir profesyonellik katmakta. Ek olarak oyunda bulunan iki oyuncu modu ile bir arkadaşınızla oyunu birlikte oynamanız ve birbirinize rakip olarak yarışmanız mümkün.

PlayStation, Wii ve masaüstü bilgisayarlarda oynanabilme özelliği sayesinde çokça kullanıcı tarafından bilinen Rig Racer 2, arcade tip yarış oyunlarını sevenler için oynanması gereken güzel bir oyun.

En son Ara 7, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Rig Racer 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / 7 / 8
İşlemci : Pentium III / Athlon MP
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı : 28 MB
Ekran Kartı : GeForce 5700 / Radeon 9200 Series
DirectX : DirectX 9

Rig Racer 2 Tanıtım Videosu

Rig Racer 2 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

TAVSİYE İÇERİKLER
Rig Racer 2 YAPILAN YORUMLAR