Rise of Civilizations PC ikon

Rise of Civilizations PC

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

Mobil cihazlarda severek oynadığınız Rise of Civilizations oyununu artık PC’de ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken BlueStacks Android Emülatorü indirip daha sonra oyunu yüklemek.

Rise of Civilizations oyununda liderlik becerilerinizi göstererek kendi halkınızı idare edip geliştirerek en yüksek medeniyet seviyelerine çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bu tip mobil oyunlarda genellikle savaşlar sıra tabanlı olur ama Rise of Civilizations yenilikçi bir savaş ortamı hazırlayarak gerçek zamanlı savaşlara imkan tanıyor. Bu açıdan incelediğimizde oyunun gelişmiş gerçek zamanlı strateji oyunlarına taş çıkardığını söyleyebiliriz.

Seçebileceğiniz 8 farklı medeniyet bulunuyor. Her medeniyetin kendine has mimarisi ve gelişimi oyunda dengeli bir şekilde sunuluyor. Oyunda bulunan hızlı geçiş sistemi sayesinde diğer bölgelere hızlı bir şekilde seyahat edebiliyorsunuz. Göndereceğiniz casuslar yeni keşifler bularak medeniyetinize katkıda bulunabilir. Oyun tamamen elinizde bulunan kaynakları iyi yönetip iyi stratejik hamleler uygulama tabanına dayanıyor.

Dilerseniz oyunda birliklere katılarak güç birliği yaparak birlik avantajlarını kullanabilirsiniz. Birlik üyelerinizle birlikte çalışarak topraklarınızı daha fazla genişletebilirsiniz.

Oyunu bilgisayarda oynayabilmek için aşağıdaki kurulum adımlarını takip edin:

1. “Hemen indir” butonuna basarak indirme sayfasına yönleneceksiniz, karşınıza çıkan sayfadan “Rise of Civilizations indirin ve PC’de oynayın” butonuna tıklayıp dosyayı indireceğiniz sayfaya geçin.

2. Açılan sayfada “Rise of Civilizations indir” butonuna tıklayın ve inmesini bekleyin. Bir kaç dakika sonra “BlueStacks installer” isimli bir dosyanın inmiş olması gerekiyor.

3. BlueStacks installer kurulumu için indirdiğiniz dosyaya çift tıklayın ve kuruluma geçin.

4. Kurulumun sonuna geldiğinizde bilgisayarınıza bir program kuracak ve bu program sanki sizin android telefonunuzmuş gibi bir ekran açacak. Bu ekranda Gmail adresiniz ile oturum açarak tıpkı bir android telefon kullanıyormuş gibi düşünebilirsiniz.

5. Karşınıza Rise of Civilizations yükleme ekranı gelecek, yükle dediğinizde emülatörün içine oyun kurulmuş olacak.

6. Oyuna girişte tuş kombinasyonlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

En son Nis 5, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Bilgisayarda mouse ve klavye ile oynama
  • Birden çok hesap ile oynayabilme
  • Hızlı ve akıcı oynanış
Eksileri
  • Pay2win ögeleri içeriyor

Rise of Civilizations PC Tanıtım Videosu

Rise of Civilizations PC oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Rise of Civilizations PC YAPILAN YORUMLAR