Shadow Ops: Red Mercury

Shadow Ops: Red Mercury

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu324 MB
İşletim SistemiWindows XP
Eklenme TarihiNisan 13th, 2016
Hemen indir (324 MB)
8684 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(14 votes, average: 4,21 out of 5)
Loading...Loading...

Zombie Studios tarafından geliştirilen ve Atari tarafından piyasaya sürülen Fps yani birinci şahıs nişancılık oyunu olan Shadow Ops Red Mercury oyunu farklı oyun dinamikleri ve yapısı ile diğer nişancılık oyunlarından ayrı tutulmaktadır. Oyun ilk olarak Xbox için 2004 Haziranında çıkarılmış, oyunun beğenilmesi üzerine de sadece 3-4 ay sonra bilgisayar ortamında adapte edilmiştir. Single Player ve Multi Player oyun yapısına sahip olan nişancılık oyununda Captain Frank Hayden denen bir özel harekat uzmanı olarak göreve başlarsınız. Amacınız Rusların ürettiği ve Suriye’de bulunan Red Mercury denen atom bombasını patlatılmadan önce imha etmektedir. Oyunda sizi gerçek bir savaşın içinde gibi hissettirecek helikopter sahneleri, tank sahneleri ve silahlı çatışmalar yer almaktadır. Hatta siz de bir T-62 Tank’ını kullanabilirsiniz.

Bu geniş oynanış yelpazesi ve dürbünlü tüfeklerle Delta Force tarzı düşman indirme işlemleri size keyifli ve gerçekçi bir oyun sunmaktadır. Haritalar ise detaylı ve büyüktür. Bu sayede bir yere sıkışıp kalma hissi yaşamamaktasınız. Düşman askerler de sizin stratejinize göre tutumlarını değiştirmekte ve daha akıllıca savaşmaktadırlar.

Oyunda Fransa’daki Eyfel Kulesine, Panama’ya, Suriye’ye ve diğer bir kaç ülkeye daha giderek Sovyetler Birliğinin Dünya Kongresinde yapmayı planladığı atom bombası atma planını yok etmeye çalışacaksınız. Kaybettikleri eski gücü yeniden kazanabilmek için son bir umutla bu çılgın planı hazırlayan Rusya oyunda çok şeytansı ve kötü bir devlet konumundadır. Fakat bu yaptıkları gerçekten de abartılıdır. Tabi ki de kızıl ordu tarihte kendi insanlarına ve kendinden olmayan ülkelere zulümler yapmıştır fakat bunları diğer devletlerin yapmadığına kimse bizi inandıramaz. Örneğin Fransa’nın Cezayir’de, İngiltere’nin Hindistan’da, Mısır’da ve Afrika’daki diğer sömürgelerinde, Amerika’nın Kamboçya’da, Vietnamda, Afganistan’da ve Irak’ta yaptıkları ayrıca Japonya’da Hiroşima ve Nagazaki’ye attığı atom bombalarının dünyada başka bir eşi görülmüş müdür merak ediyorum. Fakat kimse onları kötü olarak tanıtmamakta, varsa yoksa ya İslam ülkelerini ya da Kuzey Kore gibi, Rusya gibi ülkeleri kötü göstermektedir. Kötü oldukları doğrudur fakat bu propaganda tek taraflı olmamalıdır. Hemen hemen her fps oyununda yapılan bu yanlış yönlendirme ve zihin manipülasyonu işlemlerinin farkında olalım ve öyle oyunlardan zevk almaya çalışalım. Körü körüne değil.

Shadow Ops: Red Mercury Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP
İşlemci : Intel Pentium III veya AMD Athlon 1 GHz
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 4 GB
Ekran Kartı : 64 MB VRAM, NVIDIA GeForce FX 5200 / ATI Radeon 9500
DirectX : 9.0
Artıları
  • Oldukça iyi yapay zeka
  • Zorlayıcı görevler
  • Güzel bir hikaye
  • Takım üyeleri de düşman öldürebiliyor
Eksileri
  • Çok fazla sağlık kiti ve cephane bulabiliyorsunuz
  • Hem hedef alıp hem yürüyemiyorsunuz

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Shadow Force Shadow Force Şimdi de 10 yılı devirmiş bir oyunla karşınızdayız. Shadow Force: Razor Unit’te o yıllarda tavan yapmış olan Orta Doğu sorununu ortadan kaldırmak..
Rainbow Six Raven Shield Rainbow Six Raven Shield Rainbow Six Raven Shield oyununda gizli terörist güçlerine karşı özel operasyonlar düzenleyen çok uluslu elit bir timin yönetimi sizin elinizde. İngiltere, Norveç,..
Code of Honor: The French Foreign Legion Code of Honor: The French Foreign Legion Code of Honor: The French Foreign Legion, City Interactive firması tarafından geliştirilen FPS oyunudur. 200 yılı aşkın süredir terörist operasyonlarda yer alan Fransız..
The Hell in Vietnam The Hell in Vietnam The Hell in Vietnam, City Interactive tarafından geliştirilen bir FPS savaş oyunudur. Oyunda Vietnam savaşının korku dolu anlarına tanıklık edeceksiniz. Bu oyunda tahmin..
Etiketler: ,


Shadow Ops: Red Mercury Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. mustafa dedi ki:

    uyun online mi

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :