Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Slither io

Slither io

LisansÜcretsiz 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
İşletim SistemiWindows XP / Vista / 7 / 8 / 10
EklenmeHaziran 11th, 2018 by
Hemen indir ()
6808 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(16 votes, average: 4,13 out of 5)
Loading...Loading...

Slither io tarayıcı tabanlı eğlenceli bir konsepte sahip tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz online bir yılan oyunudur. Zaman geçirmek için birebir olan bu basit oyun diğer oyunculara karşı olduğu için ve mobil cihazlardan da oynanabildiği için oldukça kızışmış bir rekabet ortamına sahip.

Oyunda yılanı mouse ile hareket ettiriyorsunuz. Mouse’un sol tuşuna bastığınızda ise yılan hızlanıyor. Agar io oynayanların yakından tanıdığı bir oynayış. Agar io’da bir top olarak kendinizden küçük topları yemeye çalışıyordunuz, Slither io’da da bu mantık var ama tek bir fark var, diğer oyuncuları yiyemiyorsunuz.

Başlangıçta yılanınız çok küçük ve tıpkı bir kurtçuk gibi. Oyun ekranında bulunan renkli ve parıldayan noktaları yedikçe yılanınız önce bir solucan daha sonra da büyük bir yılan haline geliyor. Tabi bir yandan büyürken diğer yandan diğer oyuncuların yılanlarına çarpmamanız gerekiyor. Kafanız bir başka yılanın gövdesine çarptığında ölüyorsunuz. Aynı şekilde diğer yılanları yemek için onların size çarpmasını sağlayabilirsiniz. Size çarptıklarında enerjileri açığa renkli noktalar kümesi olarak çıkıyor ve siz de bunları toplayarak hızlı bir şekilde büyüyebiliyorsunuz. Büyüdükçe diğer yılanlar sizden kaçıyor bu bir avantaj ama ne kadar büyük olursanız hareket alanınız da o kadar azalıyor.

Oyuna başlamak için sadece bir takma isim seçmeniz yeterli. Hızlı giriş yapmak isteyenler misafir olarak girebilir. Takma isminizin başkası tarafından kullanılmasını istemiyorsanız kayıt olabilirsiniz. Oyun ekranında yılanınızın uzunluğunu ve kaç oyuncunun arasından kaçıncı olduğunuzu görebiliyorsunuz. Oyunda müzik bulunmuyor ve bir zaman sonra sessizlik sıkıcı gelebiliyor. Bu yüzden oyuna başlamadan yeni bir sekmede müzik açın veya müzik programınızdan müzik açın. Oyunda öldüğünüz anda hemen geri gelebildiğiniz için bir süre sonra hırs ile birlikte bağımlılık yapabilir. Basit, renkli ve bağımlılık yapıcı oynanışı ile değişik bir tür online oyun oynamanızı sağlıyor.

Artıları
  • Tamamen ücretsiz
  • Bağımlılık yapıcı basit oynanış
  • Herkes oynayabilir
Eksileri
  • Bazı teknik hataları var
  • Lag oluşabiliyor

Ekran Görüntüleri

Tanıtım Videosu

Youtube

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Feeding Frenzy Feeding Frenzy Feeding Frenzy oyunu Sprout Games tarafından geliştirilen küçük ama bir o kadar da zevkli bir balık yeme oyunudur. Oyunda Andy isimli küçük bir..
Pacman Pacman Dünyanın en eski ama hala oynanan atari oyunlarından birisi olan Pacman oyununu nostalji yapmak isteyenler için yayınlıyoruz. Oyun sonradan yapma veya klonlama..
Fishdom Fishdom Fishdom eğlenceli su altı ikonları ile oynayabileceğiniz çok güzel bir match-3 oyunudur. Candy Crush ve Jewel Quest serileri kadar bilinmese de kendine..
Feed The Snake Feed The Snake Feed The Snake oyunu bir zamanlar Nokia marka cep telefonlarında oldukça meşhur olan yılan oyununun yenilenmiş versiyonudur. Oyundaki amaç eski oyunla birebir..
6808 kez indirildi