Snake VS Block iPhone ikon

Snake VS Block iPhone

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 16 / 4,00
Loading...

Snake vs Block, Voodoo tarafından geliştirilen ve Apple Store aracılığıyla iPhone kullanıcılarının indirebildiği arcade türünde bir oyun.

Oyunda topları yılana doğru yönlendirmeyi ve tuğlaları kırabilmeyi amaçlıyoruz. Parmağımızı ekranda sürükleyerek oynadığımız Snake vs Block’ta mümkün olduğu kadar çok tuğlayı kırmaya çalışıyorken aynı zamanda topları alarak yılanımızın boyutunu büyütmeye çalışıyoruz. Oyun bu özelliği ile özellikle geçmişte Nokia telefonlarda bulunan Yılan oyununu severek oynayanların ilgisini çekiyor ve bir yandan da modern arayüzü ve gelişmiş özellikleriyle nostalji yapma imkanı veriyor.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyun siyah bir zemin üzerinde sade grafikleri ile karşımıza çıkıyor. Oyunun yapısı itibariyle grafiklerin sade olması da olağan. Parmak hareketleri ile gayet rahat kontrollere sahip olması da oyunun bir avantajı olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun sınırsız bir oyun alanına sahip olması telefon başında uzunca bir süre keyifle vakit geçirmenize olanak sağlamış durumda. Bu durum aynı zamanda çok yüksek skorlar elde etmenize olanak tanıdığından arkadaşlarınızla yoğun bir çekişmeye girmeye de hazır olun.

Snake vs Block, eski Nokia telefonlardaki Yılan oyununa benzerliği ile nostalji yapmaya olanak tanıması, sade arayüzü ile telefonunuzu zorlamaması, basit parmak hareketleriyle iyi bir oynanabilirlik sunması gibi özellikleri ile telefonunda oyun oynayarak keyifli anlar geçirmek isteyen oyunseverlere eğlenceli, güzel ve alternatif bir oyun deneyimi sunuyor.

En son May 2, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Bağımlılık yapıcı oynanış
  • Hızlı oyun temposu
Eksileri
  • Sıradan grafikler
  • Sıradan sesler

Snake VS Block iPhone Tanıtım Videosu

Snake VS Block iPhone oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Snake VS Block iPhone YAPILAN YORUMLAR