Sniper Fury ikon

Sniper Fury


Sniper Fury, mobil cihazlarla birlikte Windows 8 ve üzeri işletim sistemine sahip bilgisayarlarda da oynayabileceğiniz bir keskin nişancı oyunudur. Asphalt ve Modern Combat gibi fenomen mobil oyunların da yapımcısı olan Gameloft firmasının bir diğer incisi de Sniper Fury oyunu olmuş.

Oyunda diplomasinin sona erip sıcak çatışmaların başladığı bir dünyada çok aranan bir keskin nişancı olarak görev alıyorsunuz. Aldığınız görevlerde size verilen hedefleri başarılı bir şekilde vurmanız gerekiyor. Şu anda oyunda 130’dan fazla görev bulunuyor ve gelecek güncellemelerle bu görevlerde artış olabiliyor. Bu görevlerin yanı sıra PvP mücadelelerde diğer oyuncuların yaptıkları savunmaları aşmaya çalışabilirsiniz.

Oyunun 3D grafikleri bu tip sniper oyunlarında bulabileceğiniz en iyi grafiklerden diyebiliriz. Fütüristik bir çevreye sahip oyun mekanları da size gelecekte bir hikayenin içinde ilerlediğiniz hissi verecek. Mükemmel vuruşlarda ve kafadan vurmalarda efektler içeren grafikler ise oyunun seyir zevkini artırıyor. Oyunun tekdüzelikten kurtulması için kum fırtınası, sağanak yağmur ve tipi gibi hava koşulları da oyuna başarı ile eklenmiş.

Oyunda askeri ordulara ait neredeyse tüm materyallerle karşılaşmanız mümkün. Askerler, birlikler, tanklar ve diğer kara araçlarının yanı sıra hava araçlarını da oyunda bulabilirsiniz. Yükseltilebilen ve çok çeşitli uzaktan saldırı silahları oyunda sizleri bekliyor.

En son Ağu 10, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Sniper Fury Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 7 SP1 ve üzeri
İşlemci : Intel CPU Core 2 Duo (2.9 Ghz) veya AMD Eşdeğeri
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 3 GB
Ekran Kartı : NVIDIA Geforce 8500 GT
DirectX : DirectX 11
Artıları
  • Ağır çekim efektleri eğlenceli
  • Oynaması ücretsiz kaliteli içerik
Eksileri
  • Görevler çok durgun

Sniper Fury Tanıtım Videosu

Sniper Fury oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Sniper Fury YAPILAN YORUMLAR