Soldiers of Anarchy ikon

Soldiers of Anarchy

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 8 / 4,00
Loading...

Soldiers of Anarchy, Silver Style Entertainment firması tarafından geliştirilen gerçek zamanlı taktik oyunudur. Oyun 2002 yılında çıkartıldığı için günümüze göre eski bir oyun sayılabilir ama bu türü sevenler bu oyunu mutlaka oynamalılar.

Oyun 2013 senesinde geçiyor ve 2003 senesinde ortaya çıkan fanatik bir tarikat dünyaya kıyamet gibi felaketler saçmaktadır. Bunlardan kurtulmak için sizin de dahil olduğunuz bir grup eski asker yer altına saklanarak burada mücadele eder. Bu tarikatın dünyanın neredeyse tamamını esir aldığını göreceksiniz. Ve insanlığı bu tarikatın elinden kurtarmak da sizin oyundaki göreviniz.

Oyunda sayısı 12’yi bulabilen bir grup askeri siz kontrol ediyorsunuz. Başlarda sadece el tabancası ile başladığınız oyunda tarikatla mücadele edebilmek için daha modern ve etkili silahlar bulabilmek de son derece önemli.

Oyunun grafikleri ve sesleri pek iyi değil ama oyun oynanışı taktiksel olunca bir süre sonra gözleriniz alışıyor ve artık bu görseller pek de gözünüze batmıyor. Çünkü siz bir bulmaca çözer gibi doğru taktiği bulmaya uğraşıyorsunuz.

En son Nis 5, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Soldiers of Anarchy Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci : Celeron 1 GHz / Duron 2.0 GHz
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 1 GB
Ekran Kartı : GeForce FX 5200 / Radeon Xpress 1200 Series
DirectX : DirectX 9

Soldiers of Anarchy Tanıtım Videosu

Soldiers of Anarchy oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Soldiers of Anarchy YAPILAN YORUMLAR