Space Hulk ikon

Space Hulk


Games Workshop’un ünlü Warhammer 40.000 evrenine dayanan eğlenceli bir taktik savaş oyunu olan Space Hulk, özgün uzay savaşçıları ve silahlar dahil bir Warhammer oyununun mükemmel stratejik seçimlerine bağlı kalarak adrenalini birleştiriyor.

Oyun, birinci şahıs bakış açısıyla oynanır ve size, basit bul ve yok etmekten nesne kurtarmaya kadar çeşitli görevler aracılığıyla, her biri kendi 3D görüntüleme penceresine sahip 4 adede kadar savaşçıyı aynı anda kontrol etme olanağı sunar.

Space Hulk’ı diğer gerçek zamanlı oyunlardan ayıran en iyi yenilik, benzersiz “zamanı dondurma” özelliğidir: Her seviye için sınırlı miktarda boş zaman saniyesi alırsınız ve aksiyonu duraklatmak için kullanabilirsiniz. Uzaylılar yerinde donarken savaşçılarınıza emir verebilirsiniz. Oyunun telaşlı hızı ve aynı anda 4 pencerede aksiyona girmek zorunda kalacağınız gerçeği, donma süresini vazgeçilmez kılıyor, ancak sınırlı miktarlarda olması, onu akıllıca kullanmanız gerektiği anlamına geliyor.

Görevler acımasızca karmaşık. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı silahlarla, her silahın belirli özelliklerini etkili bir şekilde kullanmalısınız, aksi takdirde işler oldukça zorlaşacaktır. Bazı görevler bir Hulk’a girmenizi, tarihi öneme sahip bir öğeyi geri almanızı ve öldürülmeden mümkün olan en kısa sürede ayrılmanızı gerektirir. Bu görevlerden bazıları, bazı Warcraft haritalarına benzer şekilde güçlü bulmaca unsurlarına sahiptir, yani seviyeyi kazanmanın tek etkili yolu vardır. Ancak oyunun harika atmosferi (tüyler ürpertici ses efektleri ile) ve sağlam oynanış sizi ekrana bağlı tutacak ve durmaksızın oynarken zorluğa şaşıracaksınız.

Space Hulk , her Warhammer hayranı ve gerçek zamanlı strateji severler için oynanması gereken bir oyundur. Özellikle hem zeka hem de refleks gerektiren iyi, sağlam bir mücadeleyi seven herkes için.

En son Eki 14, 2020 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Nostaljik oyun
  • İndirmeden oynanabiliyor
Eksileri
  • Grafikler çok eski
Space Hulk YAPILAN YORUMLAR
  • MEHMET
    3 sene önce

    OYUN İYİ