Starters Orders 6 ikon

Starters Orders 6

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 10 / 5,00
Loading...

Starters Orders 6 oyunu at yarışı menajerliği yaptığınız simülasyon oyunu Starters Orders serisinin 6. oyunudur. Bu türde bir kaç büyük oyun daha bulunsa da Starters Orders bunların arasında en çok bilinenlerden birisidir.

Oyunda kendi atlarınızın bakımı, antrenmanı ve sağlık işlemlerini yürüteceğiniz bir tesis kuruyorsunuz. Kendi atlarınızı barındırdığınız bu çiftlikte kullanacağınız malzemelerin kalitesi ve çalıştıracağınız personelin ustalığı atlarınızın gelişimini ve yarışlardaki performansını doğrudan etkiliyor. Dünyanın dört bir yanındaki at yarışı etkinliklerine katılarak atlarınızın kazandığı derecelere göre para kazanıyorsunuz. Starters Orders 6 oyununda iyi geleceğe sahip olacağını düşündüğünüz atları satın alabileceğiniz gibi, kendi çiftliğinizde doğan tayları da yarış atı olması için eğitip yetiştirebiliyorsunuz.

Oyunda yarışlara katılıp para kazanacağınız gibi, yarışlara bahis yaparak da para kazanmanız mümkün. Yarışlarda her atın bir ganyan oranı var ve siz de yatırdığınız paranın o kadar katını kazanıyorsunuz.

Oyunun simülasyonu oldukça başarılı, yüzlerce çalıştırıcı, yüzlerce jokey ve binlerce atı oyunda bulmanız mümkün. İngiliz atları, Kuzey Amerikan atları, İrlanda atları ve Avustralya atlarına oyunda yer verilmiş. Özellikle İngiliz atlarını seçtiğinizde engelli yarışlara katılmanız mümkün.

En son Nis 22, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Müthiş yetiştirme sistemi
  • Gerçekçilik üst düzeyde
  • Yarışları izlemek eğlenceli
Eksileri
  • Kullanışsız arayüz
  • Yetiştirmede filtreler yetersiz

Starters Orders 6 Tanıtım Videosu

Starters Orders 6 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Starters Orders 6 YAPILAN YORUMLAR