Starters Orders 6

Starters Orders 6

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu420 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiOcak 1st, 2016
Hemen indir (420 MB)
2704 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Starters Orders 6 oyunu at yarışı menajerliği yaptığınız simülasyon oyunu Starters Orders serisinin 6. oyunudur. Bu türde bir kaç büyük oyun daha bulunsa da Starters Orders bunların arasında en çok bilinenlerden birisidir.

Oyunda kendi atlarınızın bakımı, antremanı ve sağlık işlemlerini yürüteceğiniz bir tesis kuruyorsunuz. Kendi atarınızı barındırdığınız bu çiftlikte kullanacağınız malzemelerin kalitesi ve çalıştıracağınız personelin ustalığı atlarınızın gelişimini ve yarışlardaki performansını doğrudan etkiliyor. Dünyanın dört bir yanındaki at yarışı etkinliklerine katılarak atlarınızın kazandığı derecelere göre para kazanıyorsunuz. Starters Orders 6 oyununda iyi geleceğe sahip olacağını düşündüğünüz atları satın alabileceğiniz gibi, kendi çiftliğinizde doğan tayları da yarış atı olması için eğitip yetiştirebiliyorsunuz.

Oyunda yarışlara katılıp para kazanacağınız gibi, yarışlara bahis yaparak da para kazanmanız mümkün. Yarışlarda her atın bir ganyan oranı var ve siz de yatırdığınız paranın o kadar katını kazanıyorsunuz.

Oyunun simülasyonu oldukça başarılı, yüzlerce çalıştırıcı, uüzlerce jokey ve binlerce atı oyunda bulmanız mümkün. İngiliz atları, Kuzey Amerikan atları, İrlanda atları ve Avustralya atlarına oyunda yer verilmiş. Özellikle İngiliz atlarını seçtiğinizde engelli yarışlara katılmanız mümkün.

Artıları
  • Müthiş yetiştirme sistemi
  • Gerçekçilik üst düzeyde
  • Yarışları izlemek eğlenceli
Eksileri
  • Kullanışsız arayüz
  • Yetiştirmede filtreler yetersiz
Etiketler: , ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :