Street Challenge Extreme Velocity 3D ikon

Street Challenge Extreme Velocity 3D


İlk olarak 2001 yılında Street Challenge ismiyle Activision tarafından yayınlanan ve sonraki serilerde Street Challenge tarafından geliştirilen, bir drag simülatörü olarak da bilinen oyunumuz araba yarışı hayranlarına benzersiz bir deneyim sunuyor.

Street Challenge ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan ve her yeni sürümüyle birlikte daha büyük bir oyuncu kitlesine ulaşan drag yarış simülasyonu olarak bilinmektedir. Serinin ilk sürümünde yapılan yeniliklerden sonra Extreme Velocity 3D paketi ile oyun daha gerçekçi ve kaliteli grafiklere sahip olmuş gibi görünüyor. Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz arkadaşlarınız ile kıyasıya bir yarış yapabileceğiniz oyunda amaç kullanıcıların yüksek kalitede 3D grafikleri ile doyumsuz bir eğlenceye ulaşması. Bilgisayar ve internet ortamında birçok araç, garaj ve modifiye araç seçenekleri ile oynayabileceğiniz Street Challenge Extreme Velocity 3D ile vaktin nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz.

Street Challenge’de üç sınıfta (A – B – C ) yer alan araçlar Extreme Velocity’de daha modern bir görünüme kavuşmuş gibi görünüyor. Roma, Monaco, Los Angeles ve Londra gibi birçok şehirde oynayabileceğiniz oyun zaman, zaman hızlı ve öfkelide gördüğümüz sahneleri anımsatabiliyor. Oyunu oynayabilmek için bilgisayarınızda DirectX ve .NET Framework kurulu olması gerekirken, indirdikten sonra oyuna girebilmek için bir profil oluşturmanız gerekiyor. Ayrıca oyunda sonradan eklenen güncellemelerden faydalanmak istiyorsanız Street Challenge Update dosyasını çalıştırarak güncelleme yapabilirsiniz.

En son Kas 26, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Street Challenge Extreme Velocity 3D Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP/2003/Vista/7/8
İşlemci : Pentium 4 ve üzeri
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı : 250 MB
Ekran Kartı : 64 MB
DirectX : DirectX 9.0
Artıları
 • İyi bir topluluk
 • Potansiyeli olan bir oyun
Eksileri
 • Kötü teknik destek
 • Bazı şeylerin illa paralı olması sıkıcı
 • Çok fazla yeni araç eklenmiyor

Street Challenge Extreme Velocity 3D Tanıtım Videosu

Street Challenge Extreme Velocity 3D oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Street Challenge Extreme Velocity 3D YAPILAN YORUMLAR
 • Altay
  5 sene önce

  altay bu oyune indirmek istiyor

 • Altay
  5 sene önce

  bu oyune indirmek istiyorum