Sudden Strike 2 ikon

Sudden Strike 2


Sudden Strike 2 oyunu 2. Dünya Savaşını konu alan gerçek zamanlı strateji oyunudur ve Sudden Strike serisinin 2. oyunudur. Oyundaki stratejik savaş cephelerinde oldukça realistik ve taktik gerektiren savaşların içinde bulacaksınız kendinizi.

Sudden Strike 2 oyununda karada olduğu kadar havada ve denizde de savaşmanız gerekiyor. Oyunda size verilen görevlerin çeşitli olması ve hava ve deniz hakimiyeti de gerektirmesi oyunu tekdüzelikten kurtarmış. Ayrıca oyunda tek bir tarafla mücadele etmiyorsunuz. Oyundaki görevlerin ilerleyişine göre 2. Dünya Savaşı’na katılan ülkelerden Japonya, İngiltere, Rusya, Amerika ve Almanya’nın ordularını kontrol etmelisiniz. Savaş cepheleri de 2. Dünya Savaşı’nın geçtiği yerler olarak çok iyi bir şekilde ayarlanmış.

Oyunun multiplayer modu desteği olması da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz üst düzey bir strateji oyunu deneyimi sunuyor. Dilerseniz oyun senaryosundan ayrı olarak bilgisayara karşı da multiplayer olarak oynayabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu tip bir oyun bulmanız gerçekten çok zor.

Oyunda oynayabileceğiniz 50’den fazla görev sizi saatlerce pc başında tutmaya yetecek. Bu görevlerde kullanabileceğiniz 50’den fazla savaş ünitesi de yer alıyor. Bunların arasında askerler, tanklar, uçaklar gibi 2. Dünya Savaşı gerçekliğine uygun üniteler bulunuyor. Oyunun gerçekliğini artıran bir diğer etken de hava durumunun değişmesi ve bunun savaşın gidişatını değiştirmesi.

En son Ara 1, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Sudden Strike 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 98/2000/XP/Vista
İşlemci : 2 GHz
Ram : 1024 MB
Harddisk Alanı : 400 MB
Ekran Kartı : 256 MB
DirectX : DirectX 9
Artıları
  • Muhteşem single player deneyimi
  • Grafikler 2D olmasına rağmen çok iyi ayarlanmış
  • Zorluk derecesi güzel ayarlanmış
  • Görev editörü çok başarılı
Eksileri
  • Görevler çok zaman alabiliyor
  • Çok fazla ufak tefek şeylerle uğraştırıyor

Sudden Strike 2 Tanıtım Videosu

Sudden Strike 2 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Sudden Strike 2 YAPILAN YORUMLAR