Summertime Saga APK ikon

Summertime Saga APK


Summertime Saga oyununda kaliteli görsellerle hazırlanmış bir roman içerisinde başrol olarak sizin seçimlerinize göre ilerleyen bir hikaye mevcut. Ailesinin mafyaya borcu olan bir öğrenci olarak hayatınız pek de kolay olmayacak.

Summertime Saga düz bir gelişim yolu izlemiyor, bu nedenle şehrin herhangi bir yerini dilediğiniz zaman ziyaret etmekte ve yol boyunca tanıştığınız tüm karakterlerle etkileşim kurmakta özgürsünüz. Ancak, günde yalnızca üç etkinliğin tamamlanabileceğini unutmayın. Bundan sonra, uyumaya gitmeli ve yeni bir güne başlamalısınız.

Kahramanınız, farklı etkinliklere katılırken yavaş yavaş seviye atlayabileceğiniz bir dizi özelliğe sahiptir. Örneğin, rap savaşlarında yarışarak karizmanızı geliştirin veya spor salonuna giderek fiziksel görünümünüzü geliştirebilirsiniz.

Summertime Saga’nın en ilginç unsurlarından biri, diğer görsel romanlarda olduğu gibi birçok karakterle romantik ilişkiler geliştirebilmenizdir. Karakterleri daha iyi tanıdıkça, karakterlerin geçmişleri hakkında giderek daha fazla ilginç ayrıntı öğrenebilirsiniz.

En son Ara 11, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Eğlenceli karakterler
  • Gelişim iyi işlenmiş
Eksileri
  • 18 yaşından küçükler için uygun değil
Summertime Saga APK YAPILAN YORUMLAR