Super Mario Bros 2.5D ikon

Super Mario Bros 2.5D


Bir çok oyunseverin ilk oynadığı oyun olan ve bir çok kişiye oyun dünyasını sevdiren Super Mario oyunu, Nickmade tarafından çağa ayak uyduracak şekilde tasarlanarak Super Mario Bros 2.5D adıyla tekrardan oyunseverlerle buluştu. Atari zamanlarında sahip olduğu basit ve sade grafiklerin aksine yeni oyun olan Super Mario Bros 2.5D, gelişmiş grafikleri ile yepyeni ve etkileyici bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Oyunun genel konusu eskiden olduğu gibi prensesi kurtarmaya yönelik. Bu amaçla ona zarar vermeye çalışan kaplumbağaları ortadan kaldırmaya, mantarları yok etmeye ve büyüme iksirlerini almaya çalışan Mario, özellikle Amerika’da yakaladığı satış rakamları ile büyük bir başarı elde etmişe benziyor.

Oyunun oynanması da eskiden olduğu gibi oldukça basit. W, A, S ve D tuşları karakterleri kontrol etmek için kullanılırken “Space” tuşu zıplamak ve için kullanılıyor.

Super Mario Bros 2.5D’de karşımıza çıkan en önemli özelliklerden biri de oyunun grafikleri. Aşina olduğumuz yapının üstüne inşa edilmiş hem 2D hem de 3 boyutlu grafikleri ile karşımıza çıkan Super Mario Bros 2.5D, bizlere etkileyici bir oyun deneyimi sunuyor.

Bir çok oyunseverin atari zamanlarında ilk oynadığı oyunlardan olan ve bir çok kişiye oyun oynamayı sevdiren Mario, 20 yılı aşkın geçmişi ve çağa ayak uydurmuş yeni düzenlemeleriyle hem nostalji yapmak hem de bilgisayar başında keyifli dakikalar geçirmek isteyenler için güzel bir alternatif olarak duruyor.

En son Nis 25, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Super Mario Bros 2.5D Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / 7 / 8
İşlemci : Pentium III / Athlon MP
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 75 MB
Ekran Kartı : GeForce FX 5200 / Radeon Xpress 1200 Series
DirectX : DirectX 9

Super Mario Bros 2.5D Tanıtım Videosu

Super Mario Bros 2.5D oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Super Mario Bros 2.5D YAPILAN YORUMLAR