Superbike Racers ikon

Superbike Racers

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

Superbike Racers oyunu grafikleri ve oynanabilirliği en yüksek olan motosiklet yarışı oyunudur. Bu oyunda MotoGp pistlerinde bir yarış motoru ile yarışacağız. Oyun bize temel olarak 3 farklı yarış türü sunmaktadır. Bunlardan birisi turnuva olan competition seçeneği. Diğeri Single race denen sadece tek bir yarış yapmanıza imkan veren oyun tarzı. Bir de sonuncu olarak time attack. Burada da verilen süre içerinde parkuru tamamlamaya çalışmaktasınız. Competition modu bir yerde career modu olarak da düşünülebilir. Bu yüzden diğer iki oyun modunda uzman olduktan ve oyunu çözdükten sonra competition moduna girmenizi tavsiye ederim.

Oyunda ilk olarak her oyunda olduğu gibi karakter oluşturarak ve isim belirleyerek başlamaktasınız. Bunun altında yaptığınız yarışları göreceksiniz. Oyuna ilk başladığınızda 0/12 şeklinde karşınıza çıkacaktır. Bunlar birinci geldiğiniz yarış sayısıdır. Competition bölümündeki yarışları gösterir. Onun altında ise skorunuzu görmektesiniz. İlk olarak competition yarışlarında sizden ilk 3’e girmeniz istenir. Bunu başarabilirseniz eğer beklenti giderek artar ve bir yerden sonra sürekli birinci olmanız istenir.

Oyun aslına bakılırsa grafik olarak güzeldir. Çünkü 3D’dir. Fakat artık 3D oyun yapması çok da zor değildir. Neredeyse flash oyunların bile büyük bir çoğunluğu 3D oldu. Oyunun bize sunduğu çeşitlilik ise son derece kısıtlıdır. Kariyer modu çok sınırlıdır, motor seçenekleri çok kısıtlıdır, yapay zeka çok sınırlıdır, hikaye yoktur. Oyun F1 oyunlarında olduğu gibi gazete manşetleri, dergiler, sözleşmeler tarzında detaylandırılabilirdi. Bu şekilde oyuncu sıkılmamış ve görsel açıdan da tatmin edilmiş olurdu. Fakat oyun bize bu haliyle çok az daha geliştirilmiş flash oyunları hatırlatmaktadır. Oyunda yeni motorlar ve yeni pistler yarış kazandıkça açılmaktadır. Bu açıdan biraz takdirimi kazandı ve flash oyunlardan farklı olduğunu gösterdi. Ama bu özellik 15 yıl önceki pc oyunlarında bile var. Bu nedenle daha fazla beklenti içinde olanlar için söyleyebilirim ki en fazla bu oyuna 1 saat tahammül edebilirsiniz. Atın çöpe gitsin. Hayır çok ciddiyim. Zamanınıza yazık. Gidin mayın tarlası oynayın daha çok eğlenirsiniz.

En son Nis 19, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Superbike Racers Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci : Pentium II 500 MHz veya üstü
Ram : 128 MB
Harddisk Alanı : 50 MB
Ekran Kartı : 16 MB
DirectX : DirectX 8.1 ve üstü
Artıları
  • İyi grafikler
  • Aile dostu oynanış
  • 3 farklı oyun modu
Eksileri
  • Çok gösterişli değil

Superbike Racers Tanıtım Videosu

Superbike Racers oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Superbike Racers YAPILAN YORUMLAR