Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Terrorist Takedown: Covert Operations

Terrorist Takedown: Covert Operations

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu362 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
EklenmeAralık 16th, 2015 by
Hemen indir (362 MB)
2048 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

CI Games tarafından geliştirilen Terrorist Takedown: Covert Operations, FPS yani oyunu kahramanımızın gözünden oynadığımız türde yoğun bir aksiyon içeren bir oyun.

Oyunda Amerika ile Orta Doğu’da yer alan terörist grupları arasında yıllardır devam etmekte olan mücadele konu alınmakta. Bir yanda Amerika’nın güçlü ve kaliteli silahlarla donanmış askerleri varken diğer tarafta Kalaşnikof ve Roketatar ile ve genellikle dini amaçlarla bir araya gelmiş terörist gruplar var.

16 bölümden oluşan Terrorist Takedown: Covert Operations, kısmen önümüze geleni vurmaya dayalı bir oyun. Özellikle geçmişte atari salonlarından aşina olduğumuz oyunların modern ve kaliteli grafiklerle geliştirilmiş bir hali şeklinde karşımıza çıkan oyun, çok çeşitli ortamlarda bulunmamıza olanak sağlıyor. Helikopter, jip ya da çeşitli zırhlı araçlarda bulunabileceğimiz oyunda, genellikle ağır makineli silahlar ile kurşunları düşmanların üzerine bırakıyoruz. Düşmanların yapay zeka kısmında bir miktar eksik olduğundan dolayı kolay bir şekilde ölebiliyorlar. Her bir bölümde yeteri kadar düşman öldürüldüğü taktirde bir sonraki bölüme geçmek mümkün. Fakat bölümler uzun ve sabırlı olmak gerekiyor.

Görevlerin genel itibariyle basit olduğu oyunda bazı düşmanlar yaya oluyor ve en kolay onlar öldürülüyor. Bazı düşmanlar ise siper arkasında bulunuyor ve ağır makineli tüfekler kullanıyor. Bunları öldürmek biraz daha zor olabiliyor.

Oyunda özellikle düşmanlar üzerinde nişan aldığımız zamanlardaki nişan kontrolünün biraz zor olmuş. Çok fazla oyun oynamayan oyuncular için bu kontrollerin oldukça zorluk çıkarması kuvvetle muhtemel. Fakat bir süre sonra alışıldığını da söylemek de fayda var.

Bir savaş oyununu güzel yapan şeylerin savaş alanını en iyi şekilde yansıtması, akıcı çatışmalara sahip olması ve etkileyici olması gibi çeşitli özellikler olduğu göz önüne alındığında Terrorist Takedown: Covert Operations’ın bu özellikleri genel itibariyle yansıttığını söylemek mümkün.

Her ne kadar Terrorist Takedown: Covert Operations hikaye ve konu olarak zayıf olmasına rağmen kaliteli ve akıcı grafikleri, kurşunumuzun hiç bitmemesi ve doyasıya düşman vurup stres atma gibi verdiği çeşitli imkanlarla oyunseverlere güzel bir macera yaşatmayı vaat ediyor.

Tanıtım Videosu

Youtube
2048 kez indirildi
Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :