Test Drive Off Road 2 ikon

Test Drive Off Road 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

Accolade tarafından geliştirilen Test Drive Off Road 2, bir off-road serisinin ikinci oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunda, 20 farklı ve özel tasarlanmış araç ile Rockies’in yolunu kesmeye çalışıyoruz. Humvee, Jeep Wrangler, Dodge Ram, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee ve daha bir çok araçtan birini etaba göre seçebiliyorsunuz. Bunlarla birlikte bazı araçlar kilitli durumda bulunuyor ve oyun kazandıkça bu araçların kilitleri açılıyor. Bu durum da oyuna bir hedef ve dolayısıyla bir zevk katıyor. Ayrıca hangi araç sizin kullanım stilinize daha uygunsa onun açılması için uğraşmak daha mantıklı bir yaklaşım tabi.

Gerçek dünya yerlerinin bulunduğu 6 farklı alanda toplam 12 pistin bulunduğu Test Drive Off Road 2’de kar, kum, çamur çukuru gibi çok çeşitli doğal tehlikeler de bulunuyor. Bu tehlikeler sayesinde de sürüş yeteneklerinizi de test etme imkanı buluyorsunuz.

Dünya turu modunun da bulunduğu oyunda, Hammer, Safari, SUV, Truck ve Military olmak üzere beş sınıf bulunuyor. Her biri birbirinden değişik özellikler gösteren bu sınıflarda ilerleme kaydederek ekstra puanlar almak ve oyunu bu şekilde bitirmek de mümkün.

Oyun grafik olarak da oyunseverlere oldukça dolgun bir deneyim sunuyor. Çok iyi kamyon modelleri ve parça tasarımlarının yapıldığı oyunda, müzikler de fena değil. Gravity Kills ve Fear Factory gibi grupların müziklerinin de olduğu oyunda ses efektleri beklenen gibi olmamakla birlikte fena da değil.

Temel olarak gayet iyi olan oyun, güzel araç modellemeleri, iyi düşünülmüş detayları ve güzel oynanabilirliği ile özellikle araba yarışı türünde oyun oynamayı seven oyunseverlere oldukça iyi bir oyun deneyimi sunuyor.

En son Eki 25, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Test Drive Off Road 2 Tanıtım Videosu

Test Drive Off Road 2 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Test Drive Off Road 2 YAPILAN YORUMLAR